Uluslararası Taşımacılık

Yunanistan Nakliye

Yunanistan Nakliye ihtiyacınız da, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.
Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Yunanistan Nakliyat

Yunanistan, Balkanlar'da 10.8 milyon nüfusa ve 131.957 km2’lik yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Başkenti ve en büyük şehri Atina iken ikinci en kalabalık şehri Selanik'tir. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının kesişiminde konumlanan Yunanistan, Balkan Yarımadası'nın güney ucunda yer alır ve kuzeybatıda Arnavutluk, kuzeyde Kuzey Makedonya Cumhuriyeti ve Bulgaristan, kuzeydoğuda ise Türkiye ile komşudur. Yüksek gelirli bir ekonomi, yüksek yaşam kalitesi ve çok yüksek yaşam standardına sahip gelişmiş bir ülkedir.

Yunanistan ekonomisi millî gelir içindeki payı %80’lere dayanan hizmet sektörüne bağımlı olup, turizm ve gemi taşımacılığı en önemli kalemleridir. Tarım sektörünün ülke ekonomisindeki yeri oldukça sınırlı kalmaktadır. Dış ticarette en önemli handikaplardan biri ithalata bağımlı olunması sebebiyle cari açığın her geçen yıl daha da artıyor olmasıdır. Türkiye ve Yunanistan arasındaki ticaret hacmi son yıllarda büyük artış göstermektedir. Türkiye, Yunanistan’ın en büyük ticaret ortaklarından biridir ve en fazla ihracat gerçekleştirdiği üçüncü ülke konumundadır. Türkiye’den Yunanistan’a ihraç edilen başlıca ürünler petrol yağ ve gazları, binek otomobiller, hava araçları, demir-çelik, temizlik ürünleri, beyaz eşya, balık, tekstil ürünleri, monitör ve projektörler, elektrik enerjisi ve plastik malzemedir. Yunanistan’dan ithal edilen başlıca ürünlerse petrol yağları, pamuk, polimerler, ham petrol, bakır veya demir-çelik borular, alüminyum, kimyasal gübre, pirinç, mensucat ürünleri ve altındır.

Yunanistan Lojistik

Yunanistan lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Yunanistan taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Yunanistan taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Yunanistan Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Yunanistan bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Yunanistan nakliye,Yunanistan nakliyat,Yunanistan taşıma,Yunanistan taşımacılık,Yunanistan lojistik,Yunanistan ihracat,Türkiye Yunanistan nakliye,Türkiye Yunanistan nakliyat,Türkiye Yunanistan taşımacılık,Türkiye Yunanistan taşıma,Türkiye Yunanistan lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız