Uluslararası Taşımacılık

Amerika Nakliye

Amerika Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Amerika Nakliye

Amerika Birleşik Devletleri elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan, federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen, 9,8 milyon km2  yüz ölçümü ve  328 milyonu aşan nüfusu ile dünyanın üçüncü en büyük ve kalabalık ülkesidir. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin daimi üyesidir. Aynı zamanda ABD, uluslararası ekonomik özgürlük, yaşam kalitesi ve yüksek eğitim kalitesi ölçütlerinde üst sıralarda yer almaktadır.  Performans ölçümlerinde her defasında üst sıralarda yer almaya devam etmiştir. Irksal ve etnik açıdan çeşitli toplumlardan birine sahiptir ve nüfusu yüzyıllar süren göçler boyunca artarak şekillenmiştir.

Amerika Taşımacılık

Küresel ekonomide en büyük paya sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, uluslararası ticaret bakımından lojistik anlamında büyük önem arz eden bir ülke konumundadır.  Durum böyle olunca da Türkiye gibi ülkelerden Amerika'ya nakliye yapan firmalar için piyasada büyük bir ihtiyaç doğuyor.

Amerika Lojistik

Firma olarak uzmanlaşmış personelimiz ve tecrübeli sektör deneyimlerimizle Amerika taşıma, Amerika lojistik, Amerika Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Amerika'ya taşımaktayız. Amerika Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Amerika'da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Amerika nakliye,Amerika nakliyat,Amerika taşıma,Amerika taşımacılık,Amerika lojistik,Amerika ihracat,Türkiye Amerika nakliye,Türkiye Amerika nakliyat,Türkiye Amerika taşımacılık,Türkiye Amerika taşıma,Türkiye Amerika lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız