Amerika Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Amerika Nakliye

Amerika Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Amerika Nakliye

Amerika Birleşik Devletleri elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan, federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen, 9,8 milyon km2  yüz ölçümü ve  328 milyonu aşan nüfusu ile dünyanın üçüncü en büyük ve kalabalık ülkesidir. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin daimi üyesidir. Aynı zamanda ABD, uluslararası ekonomik özgürlük, yaşam kalitesi ve yüksek eğitim kalitesi ölçütlerinde üst sıralarda yer almaktadır.  Performans ölçümlerinde her defasında üst sıralarda yer almaya devam etmiştir. Irksal ve etnik açıdan çeşitli toplumlardan birine sahiptir ve nüfusu yüzyıllar süren göçler boyunca artarak şekillenmiştir.

Amerika Taşımacılık

Küresel ekonomide en büyük paya sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, uluslararası ticaret bakımından lojistik anlamında büyük önem arz eden bir ülke konumundadır.  Durum böyle olunca da Türkiye gibi ülkelerden Amerika'ya nakliye yapan firmalar için piyasada büyük bir ihtiyaç doğuyor.

Amerika Lojistik

Firma olarak uzmanlaşmış personelimiz ve tecrübeli sektör deneyimlerimizle Amerika taşıma, Amerika lojistik, Amerika Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Amerika'ya taşımaktayız. Amerika Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Amerika'da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Amerika nakliye,Amerika nakliyat,Amerika taşıma,Amerika taşımacılık,Amerika lojistik,Amerika ihracat,Türkiye Amerika nakliye,Türkiye Amerika nakliyat,Türkiye Amerika taşımacılık,Türkiye Amerika taşıma,Türkiye Amerika lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız