Uluslararası Taşımacılık

Arjantin Nakliye

Arjantin Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Arjantin Nakliyat

Arjantin, topraklarının büyük bölümü Güney Amerika kıtasının güneyini kaplayan 2.791.810 kilometrekarelik toplam yüzölçümü ile dünyanın en büyük sekizinci ülkesidir. Güneyini Drake Boğazı, batısını And Dağları ve doğusunu Atlas Okyanusu çevrelemektedir. Ülkedeki ekonomik refah Arjantin'in özellikle 1870 ve 1930 yılları arasında önemli bir göç merkezi hâline gelmesine neden olmuştur.

Arjantin Taşımacılık

Ülke, G-20 büyük ekonomileri topluluğunun kurucu üyelerinden biridir. Arjantin ekonomisinin diğer önemli parçalarını ise bankacılık, inşaat, ev aletleri, elektronik, tekstil, petrol arıtma, petrokimya ürünleri, gıda, madencilik, demir-çelik ve makine sanayi meydana getirmektedir. Güçlü bir ekonomiye sahip bir ülke olan Arjantin aynı zamanda Güney Amerika kıtasının incisi olarak da anılmaktadır. Güney Amerika ve Türkiye arasında her türlü ithalat ve ihracat yüklemeleri, firmamız ile en uygun fiyatlara taşınmaktadır.

Arjantin Lojistik

Lojistik alanda ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz çerçevesinde hizmet veren firmamız hâli hazırdaki müşterilerinin tüm emanetleri için rota oluşturmaktadır. Tam zamanında ve aksaklığa mahal vermeden en güvenilir ve doğru şekilde lojistik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Arjantin ile Türkiye arasında ithalat veya ihracata yönelik taşımacılık yapan firmamızın her bir  çalışanı lojistik anlamda sektörün tüm donanımlarına sahip ve tecrübeli şekilde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır sektör içerisindeki faaliyetlerimiz sayesinde işinde lider konumda bulunan firmamız Arjantin Türkiye nakliye firmaları arasında akla gelen ilk isimlerden birisidir. 

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Arjantin nakliye,Arjantin nakliyat,Arjantin taşıma,Arjantin taşımacılık,Arjantin lojistik,Arjantin ihracat,Türkiye Arjantin nakliye,Türkiye Arjantin nakliyat,Türkiye Arjantin taşımacılık,Türkiye Arjantin taşıma,Türkiye Arjantin lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız