Uluslararası Taşımacılık

Sri Lanka Nakliye

Sri Lanka Nakliye ihtiyacınızda, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.
Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Sri Lanka Nakliyat

Sri Lanka, Güney Asya'da, Hindistan'ın 31 kilometre güneyinde ve Hint Okyanusu'nda bulunan bir ada ülkesidir ve Hint Okyanusu'nun İncisi olarak da anılan ülkede yaklaşık 21 milyon kişi yaşamaktadır. Gelişmekte olan Sri Lanka’da ekonomi büyük oranda ticarete dayalıdır ve millî gelirin yaklaşık %60’ını hizmet sektörü oluştururken, %20’den fazlasını da imalat sanayii karşılamaktadır. 2005 yılında 14.4 milyar dolar seviyesindeki dış ticaret hacmi, ihracat ve ithalattaki dengeli artışlarla 2011 yılında 30 milyar dolar bandını yakalamış ve bu ortalama ile devam etmiştir. Türkiye ve Sri Lanka arasındaki ticaret hacmi 2000’li yılların başlarında hızlı bir artış gösterdikten sonra, 2010’lu yıllarda yıllık 100-200 milyon dolar aralığında dengeli bir seyir takip etmiş ve bu kapsamda, iki ülke arasındaki 2002 yılında 27 milyon dolar olan ticaret hacmi, 2007 yılında 98 milyon dolara, 2010 yılında da tarihindeki en yüksek seviye olan 188 milyon dolara yükselmiştir.

Sri Lanka Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Sri Lanka lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Sri Lanka taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Sri Lanka taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Sri Lanka Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Sri Lanka bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Sri Lanka nakliye,Sri Lanka nakliyat,Sri Lanka taşıma,Sri Lanka taşımacılık,Sri Lanka lojistik,Sri Lanka ihracat,Türkiye Sri Lanka nakliye,Türkiye Sri Lanka nakliyat,Türkiye Sri Lanka taşımacılık,Türkiye Sri Lanka taşıma,Türkiye Sri Lanka lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız