Uluslararası Taşımacılık

Hindistan Nakliye

Hindistan Nakliye ihtiyacınızda, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımızmüşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız.Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesindeilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek işahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli birşekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Hindistan Nakliyat

Hindistan, Güney Asya'da bulunan, dünyanın en büyük yedinci coğrafi alanı ve en büyük ikinci nüfusuna sahip olan ülkesidir. Hindistan'ın deniz kıyısı 7.517 kilometre uzunluktadır. Borsa sayılarına göre Hindistan,  dünyanın en büyük on ikinci ekonomisine ve dünyanın en büyük dördüncü satın alma gücü paritesine sahiptir. Öte yandan 1991'den beri uygulanan ekonomik inkılapları nedeniyle dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birisi olmuştur. Hindistan ekonomisi, nominal olarak dünyanın yedinci büyük ve satın alma gücü paritesi bakımından üçüncü büyük ekonomisidir. Ülkenin ekonomisi 20 yıldır ortalama %7 oranında büyümekte olup yeni sanayileşen ülke olarak sınıflandırılmaktadır. Hindistan ekonomisi 2014 yılının son çeyreğinde Çin'i geçerek dünyanın en hızlı büyüyen büyük ekonomisi haline geldi.

Hindistan Lojistik

Hindistan lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Hindistan taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Hindistan taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Hindistan Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Hindistan bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Hindistan nakliye,Hindistan nakliyat,Hindistan taşıma,Hindistan taşımacılık,Hindistan lojistik,Hindistan ihracat,Türkiye Hindistan nakliye,Türkiye Hindistan nakliyat,Türkiye Hindistan taşımacılık,Türkiye Hindistan taşıma,Türkiye Hindistan lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız