Uluslararası Taşımacılık

Al Khums Nakliye

Al Khums Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Al Khums Nakliyat

Khums, Afrika kıtasında yer alan Libya’nın Akdeniz’e sahili olan şehirlerinden birisidir.Şehrin nüfusu toplamda 200 bin civarındadır ve ülkenin en büyük beşinci şehridir. Aynı zamanda şehir, 32.65 enlem, 14.26 boylam ve deniz seviyesinden 27 metre yükseklikte bulunmaktadır.

Al Khums Taşımacılık

Al-Khums'un yük gemileri, konteynerler ve araba taşıyıcıları için oldukça küçük bir limanı vardır . Limanın 13 metre derinliğinde giriş kanalı ve 10 metre derinliğinde ankrajı bulunmaktadır. Aynı zamanda limanın kendisi, 75 ile 530 metre arasında değişen uzunluklardadır ve rıhtıma bağlı olarak maksimum su çekimi 8 ile 12 metre arasında değişmekte olan dokuz orta büyüklükte rıhtımdan oluşmaktadır.

Al Khums Lojistik

Türkiye’nin en fazla ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Libya bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

 

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız