Uluslararası Taşımacılık

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Azerbaycan sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz. Tel: +90 212 676 1281

Türkiye Azerbaycan Nakliye

Türkiye Azerbaycan NakliyeAzerbaycan veya resmi adıyla Azerbaycan Cumhuriyeti , Batı Asya ile Doğu Avrupa’nın kesişim noktası olan Kafkasya’da yer alan bir ülkedir.
1991’de bağımsızlığını kazandıktan sonra, özellikle geçiş döneminin ilk yıllarında ekonomik alanda düşüşler olmuş ve para birimi olarak Manat’a bağlı kalmıştır. Ancak Azerbaycan, verimli tarım arazileri ve doğal gaz, petrol ve demir cevheri bakımından zengin kaynaklara sahip bulunmaktadır. Ham petrol üretimi 2006’da günlük 600,000 varile ulaşmıştır. Ayrıca petrokimya, yiyecek, giyim gibi hafif sanayi de vardır.

Ekibimizde uzun zamandır Azerbaycan  ile ticaret aracılığı yapan personelimiz sayesinde sizde en uygun fiyattan en hızlı şekilde uluslararası nakliye işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye

Uluslararası Taşımacılık - Threeline Lojistik

Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz Tel: +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Azerbaycan nakliye,Azerbaycan nakliyat,Azerbaycan ihracat,Azerbaycan lojistik,Azerbaycan taşımacılık,Azerbaycan taşıma,Türkiye Azerbaycan taşıma,Türkiye Azerbaycan nakliye,Türkiye Azerbaycan nakliyat,Türkiye Azerbaycan lojistik,Türkiye Azerbaycan taşımacılık,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız