Uluslararası Taşımacılık

Kanada Nakliye

Kanada Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kanada Nakliyat

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde yer almakta olan, Büyük Okyanustan Kuzey Arktik denizine kadar uzanan dünyanın en büyük 2. ülkesidir. Ülke büyüklüğü 9,98 milyon kilometre kare ve 36,29 milyon nüfusa sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada'nın ortak sınırı dünyanın en uzun kara sınırıdır. Başkenti Ottawa olan ülke hem Frankofon hem de İngiliz Milletler Topluluğuna bağlıdır. ABD’nin kuzeyinde yer almakta olan ve yaşam standartları indeksinde oldukça yüksek bir sıralamaya sahip olan Kanada, yoğun nüfusu ve serbest pazar merkezli ekonomik sistemi gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Kanada Lojistik Hizmetleri

Bu bağlamda Kanada lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Kanada taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kanada Taşımacılık

Firmamız olarak tam zamanında ve aksaklığa mahal vermeden müşterilerimizin istekleri çerçevesinde lojistik hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Kanada ile Türkiye arasında ithalat veya ihracata yönelik taşımacılık yapan firmamızın her çalışanı lojistik anlamında tam donanımlı ve tecrübeli şekilde hizmet vermektedir.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Kanada nakliyat,Kanada taşıma,Kanada taşımacılık,Kanada lojistik,Kanada ihracat,Türkiye Kanada nakliye,Türkiye Kanada nakliyat,Türkiye Kanada taşımacılık,Türkiye Kanada taşıma,Türkiye Kanada lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız