Kanada Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Kanada Nakliye

Kanada Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kanada Nakliyat

Kanada, Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde yer almakta olan, Büyük Okyanustan Kuzey Arktik denizine kadar uzanan dünyanın en büyük 2. ülkesidir. Ülke büyüklüğü 9,98 milyon kilometre kare ve 36,29 milyon nüfusa sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri ile Kanada'nın ortak sınırı dünyanın en uzun kara sınırıdır. Başkenti Ottawa olan ülke hem Frankofon hem de İngiliz Milletler Topluluğuna bağlıdır. ABD’nin kuzeyinde yer almakta olan ve yaşam standartları indeksinde oldukça yüksek bir sıralamaya sahip olan Kanada, yoğun nüfusu ve serbest pazar merkezli ekonomik sistemi gibi özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Kanada Lojistik Hizmetleri

Bu bağlamda Kanada lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Kanada taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kanada Taşımacılık

Firmamız olarak tam zamanında ve aksaklığa mahal vermeden müşterilerimizin istekleri çerçevesinde lojistik hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Kanada ile Türkiye arasında ithalat veya ihracata yönelik taşımacılık yapan firmamızın her çalışanı lojistik anlamında tam donanımlı ve tecrübeli şekilde hizmet vermektedir.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Kanada nakliyat,Kanada taşıma,Kanada taşımacılık,Kanada lojistik,Kanada ihracat,Türkiye Kanada nakliye,Türkiye Kanada nakliyat,Türkiye Kanada taşımacılık,Türkiye Kanada taşıma,Türkiye Kanada lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız