Uluslararası Taşımacılık

Liberya Nakliye

Liberya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Liberya Nakliye

Liberya nakliye uluslararası taşımacılık alanında en sık kullanılan güzergahlardan biridir. Ülke konumu itibari ile liman ülkesidir ve Liberya gemi nakliyesi en çok kullanılan nakliye çeşididir. Threeline Lojistik olarak uluslararası lojistik alanında oldukça tecrübeli ve öncü firmalardan biriyiz. Bu bağlamda denizyolu nakliye, karayolu nakliye, komple taşımacılık, proje taşımacılığı, kargo gönderimi ve depolama gibi hizmetlerimizi dünyanın %99’una yapıyoruz. Aşağıda Türkiye Liberya arası hangi lojistik hizmetlerini verdiğimizi görebilirsiniz;

 • Liberya denizyolu nakliye
 • Liberya parsiyel taşımacılık
 • Liberya kargo gönderimi

Yukarıda saydığımız tüm hizmetler Türkiye’den Liberya’ya sağlandığı gibi aynı zamanda Liberya’dan da Türkiye’ye sağlanmaktadır. Threeline Lojistik firması olarak Liberya ve Türkiye arasında köprü görevi görüyoruz. Bu bağlamda gönderimini yapmak istediğiniz her türlü mal, ürün ve proje bizim güvencemiz kapsamında Liberya’ya ulaştırılmaktadır. Liberya Afrika ülkesi olmasına bağlı olarak bir liman ülkesidir. Bu yüzden Liberya gemi nakliyesi en sık alınan uluslararası taşımacılık hizmetidir. Peki Liberya Afrika’nın neresindedir? İnceleyelim.

Liberya Afrika’nın neresindedir?

Liberya Batı Afrika ülkesidir. Cumhuriyet ile yönetilen ülkenin resmi ismi Liberya Cumhuriyeti’dir. Ülke Batı Afrika kıyısında bulunan bir liman ülkesidir. Başkenti Monrovia şehridir. Stratejik konumu itibari ile ülkenin önemli komşuları bulunmaktadır. Bunlar Doğu’da Fildişi Sahili, Kuzeyabatı’da Sierra Leone ve Kuzey’de Gine olarak sıralanabilir. Ülkenin 2 resmi dili bulunmaktadır. Bunlar Sesotho ve İngilizce’dir. Son nüfus sayımına bağlı olarak ülkenin nüfusu 2.108.328’dir. Ülkenin en ünlü limanları Buchanan, Greenville, Harper, Monrovia olarak sıralanabilir. Tüm bu limanlar Liberya taşımacılık hizmeti için oldukça önemli ve stratejik konumda olan limanlardır. Türkiye Liberya arası uluslararası taşımacılık yaptıracak iseniz yukarıdaki limanları teslimat güzergahı olarak tercih edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Liberya oldukça önemli bir liman ülkesidir. Türkiye’den Liberya’ya en çok gemi nakliyesi yapılmaktadır.

Liberya Gemi Nakliyesi

Liberya gemi nakliyesi ülkenin limanlarının bolca olmasından ve okyanus kıyısında olmasından dolayı en çok tercih edilen lojistik yöntemidir. Gemi nakliyesi yapılırken komple taşımacılık, konteyner taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık hizmetleri verilir. Burada bilmeniz gereken en önemli şey gemi nakliyesinin hem ekonomik hem de güvenli bir teslimat yöntemi olduğudur.

Liberya Parsiyel Nakliye

Liberya parsiyel nakliye hizmeti mal ve eşyaların miktarının az olduğu durumlarda tercih edilen bir uluslararası lojistik hizmetidir. Bu hizmette yükleriniz diğer değerli müşterilerimizin yükleri ile birlikte tek bir araçta taşınır. Alanında uzman firmamızı Liberya Lojistik firması olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek Liberya parsiyel taşımacılık ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Liberya Arası Taşımacılığı Yapılan Malzemeler

Türkiye Liberya arası taşımacılığı yapılan eşyalar oldukça fazladır. Bu bağlamda aşağıdaki yükleri Türkiye Liberya arası en çok taşınan yüklerdir;

 • Elektrik ve elektronik malzemeler
 • İlaç nakliyesi
 • Yapı, inşaat ve beton ürünleri nakliyesi
 • Mobilya taşımacılığı
 • Demir çelik ürünleri lojistiği
 • Kimyasal madde taşımacılığı
 • Tekstil ürünleri nakliyesi
 • Beyaz eşya nakliyatı
 • Ağır sanayi ürünlerinin nakliyesi
 • Kuru gıda ürünlerinin taşınması
 • Büyük ölçekli makinaların nakliyesi (Kepçe, exavatör vs)
 • Deniz yolu ile konteyner taşımacılığı

Belirttiğimiz bütün mallar özenle Liberya’ya nakledilmektedir. Bu bağlamda gıda taşımacılığı en önemli kalemlerden biridir. Kuru gıda taşımacılığı yaparken gıdaların özenle korunması için özel alanlar belirliyoruz ve bu sayede temiz, hijyenik ve güvenilir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Türkiye Liberya arası köprü gören firmamızı tercih ederek yukarıda belirtilen bütün yükleri taşıtabilirsiniz.

Türkiye Liberya Navlun Talebi

Liberya navlun talebiyle mallarınızın Türkiye’den Liberya’ya hangi maliyet ile gönderileceğini öğrenebilirsiniz. Bu aşamada mallarınızın miktarını ve ne tarz ürünler olduğunu bize belirtmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun taşımacılık yöntemini belirleyip Liberya navlun ücreti hakkında sizi en kısa sürede bilgilendiriyoruz.

Liberya Nakliye Fiyatları

Liberya nakliye fiyatları göndereceğiniz malın cinsine, ağırlığına, miktarına ve tercih edeceğiniz uluslararası lojistik yöntemine bağlı olarak değişmektedir. Bu bağlamda alanında uzman firmamız Threeline Lojistik sizler için en uyun fiyat teklifini verecektir. Liberya nakliyat fiyatları için bizi arayarak avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye Liberya arası bir köprü kurmak isterseniz bizimle güvenle çalışabilirsiniz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız