İskoçya Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

İskoçya Nakliye

İskoçya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde İskoçya sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz. Komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız.İskoçya karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için +90 212 676 1281 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte (tonaj, ölçüler, mal cinsi vs.) aşağıdaki formu doldurarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz (Hafta içi saat 9.00-18.30 arasında en geç 2 saat içerisinde geri dönüş sağlanır)

Türkiye İskoçya Nakliye – İskoçya-Türkiye Denizyolu Konteyner Nakliyat
Türkiye-İskoçya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat denizyolu komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner nakliye ve navlun hizmetleri düzenlemekteyiz.
İskoçya’da bulunan güçlü acentelerimiz sayesinde yüklerinizi tam zamanında, güvenli bir şekilde teslim ederiz.
Türkiye İskoçya Nakliye –  Gemi Nakliyesi : İskoçya’ya ve İskoçya’dan düzenli olarak elektronik nakliyesi, tekstil nakliyesi, beyaz eşya nakliyesi, kimyasal madde nakliyesi, medikal-ilaç nakliyesi, ağır sanayi nakliyesi, otomotiv nakliyesi
gıda ürünleri nakliyesi, yapı-inşaat ürünleri nakliyesi, mobilya nakliyesi İthalat – ihracat deniz konteyner taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

İskoçya’da nakliye yapılan başlıca iller;
Dundee nakliye
Edinburgh nakliye
Glasgow nakliye
Inverness nakliye
Aberdeen nakliye

Türkiye İskoçya Nakliye –  DENİZYOLU KARGO VE LOJİSTİK
İskoçya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte İskoçya ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

İskoçya nakliyat,İskoçya taşıma,İskoçya taşımacılık,İskoçya lojistik,İskoçya ihracat,Türkiye İskoçya nakliyat,Türkiye İskoçya taşımacılık,Türkiye İskoçya taşıma,Türkiye İskoçya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız