Uluslararası Taşımacılık

Rusya Nakliye

Rusya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Rusya Nakliyat

Rusya, Kuzey Avrasya'da, Norveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya, Belarus, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Çin, Moğolistan ve Kuzey Kore ile komşu bir ülkedir. 17,098,246 km² yüz ölçümü ile dünyanın en geniş ülkesidir ve 144 milyon nüfusu ile dünyanın en kalabalık dokuzuncu ülkesidir. Rusya ekonomisi, GSYİH'ya göre dünyanın en büyük dokuzuncu, satın alma gücü paritesi göre altıncı ekonomisidir. Dünyanın en büyük maden ve enerji kaynaklarından birine sahip olan ülke, dünyanın en büyük petrol ve doğalgaz üreticilerindendir. Rusya'nın ihracatının %80'nden fazlasını petrol, doğal gaz, metaller ve keresteler oluşturmaktadır fakat 2003 yılından bu yana, iç pazarın önemli ölçüde güçlenmesiyle doğal kaynakların ihracatının ekonomik önemi azalmaktadır.

Rusya Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Rusya lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Rusya taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Rusya taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Rusya Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Rusya bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Rusya nakliye,Rusya nakliyat,Rusya taşıma,Rusya taşımacılık,Rusya lojistik,Rusya ihracat,Türkiye Rusya nakliye,Türkiye Rusya nakliyat,Türkiye Rusya taşımacılık,Türkiye Rusya taşıma,Türkiye Rusya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız