Uluslararası Taşımacılık

Fildişi Nakliye

Fildişi Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Fildişi Nakliye

Fildişi nakliye ya da Fildişi Sahili nakliye firması olarak Fildişi Sahili’ne nakliyat yapıyoruz. Uluslararası taşımacılık alanında uzman firmamız dünyanın her yerine nakliye hizmeti vermektedir.  Başta Avrupa olmak üzere Asya, Ortadoğu, Afrika ve Balkanlar’a uluslararası taşımacılık ve nakliye servisi vermektedir. Threeline Lojistik olarak yılların verdiği tecrübe ile dünyanın %99’una rahatlıkla ulaşabilecek taşımacılık ağımız bulunmaktadır. Uluslararası taşımacılık ağı son derece gelişmiş olan firmamız aşağıdaki taşımacılık çeşitlerini kullanarak tüm dünyaya lojistik hizmeti sağlamaktadır. Bunlar;

 • Karayolu nakliye
 • Denizyolu nakliye
 • Havayolu nakliye
 • Kurye taşımacılığı

Yukarıdaki taşımacılık çeşitleri ülkenin dünya üzerindeki konumuna bağlı olarak tercih edilmektedir. Örneğin Fildişi Nakliyat için öncelikle denizyolu taşımacılık hizmeti tercih edilmektedir. Atlas Okyanusu’na kıyısı olan ülkeye denizyolu ile ulaşmak oldukça kolaydır. Bu yüzden Türkiye’den Fildişi Sahili’ne gemi nakliyesi oldukça popüler bir hizmettir. Peki Türkiye’den Fildişi Sahili’ne uluslararası taşımacılık yaparken hangi malzemeler, mallar ya da ürünler taşınır bir bakalım;

Türkiye’den Fildişi’ne Nakliye Edilen ve Fildişi Sahili’nden Gelen Ürünler

 • Elektrik ve elektronik malzemeler
 • İlaç nakliyesi
 • Yapı, inşaat ve beton ürünleri nakliyesi
 • Mobilya taşımacılığı
 • Demir çelik ürünleri lojistiği
 • Kimyasal madde taşımacılığı
 • Tekstil ürünleri nakliyesi
 • Beyaz eşya nakliyatı
 • Ağır sanayi ürünlerinin nakliyesi
 • Kuru gıda ürünlerinin taşınması
 • Büyük ölçekli makinaların nakliyesi (Kepçe, exavatör vs)
 • Deniz yolu ile konteyner taşımacılığı

Yukarıda belirttiğimiz liste doğrultusunda özellikle fildişi gemi nakliyesi hizmeti ile hem oradan buraya hem de buradan oraya özenli bir şekilde yukarıdaki malzemelerin ve makinaların taşınması gerçekleştirilmektedir. Uluslararası taşımacılık alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Threeline komple tır taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık hizmeti ile Türkiye ve Fildişi arasında köprü görevi görmektedir. Fildişi Sahili Nerede?

Fildişi Sahili Afrika Kıtası’nda yer alan bir ülkedir. Ülkenin resmi adı Kotdivuar Cumhuriyeti’dir. Ülkenin sınır komşuları sırası ile Mali, Burkina Faso, Gana, Liberya ve Gine’dir. Ülkenin güneyinde Atlas Okyanusu’nun bulunması Fildişi Sahili’ni önemli bir liman ülkesi yapmıştır. Bu bağlamda özellikle Fildişi denizyolu taşımacılık hizmeti oldukça gelişmiştir. Ülkenin başkenti Yamoussoukro’dur. Ülkenin adının Fildişi olmasının sebebi bulunduğu bölgede çok sayıda fil bulunmasıdır. Bu yüzden fillerin dişlerini kullanarak ticaret yapılan ülkenin adı Fransızca Kotdivuar kelimesinden gelmektedir.

Fildişi Nakliyat Teslimat Noktaları

 • Abidjan nakliye
 • Touba nakliye
 • Grand Bassam nakliye
 • Yamoussoukro nakliye
 • Korhogo nakliye

Yukarıdaki varış noktaları Fildişi’nde mal ve ürünlerinizi teslim edeceğimiz illerdir. Bu bağlamda Fildişi nakliye hizmeti için seçeneğiniz oldukça fazladır. Güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde ürünlerinizi Fildişi’ne göndermek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Eğer ekonomik uluslararası taşımacılık hizmeti arıyorsanız parsiyel taşımacılık hizmeti de sizler için oldukça uygundur. Özellikle Fildişi parsiyel taşımacılık en sık tercih edilen taşımacılık yöntemidir.

Fildişi Sahili Parsiyel Taşımacılık

Fildişi Sahili parsiyel taşımacılık hizmeti ile mallarınızı ve ürünlerinizi başka firmaların ürünleri ile birlikte taşıtabilirsiniz. Bu hizmette mallarınız tır ya da gemi içerisinde size ayrılan özel bölgelerde depolanır. Siz ve sizin gibi değerli müşterilerimizin malları bu sayede hiçbir şekilde birbirine karışmaz. Fildişi parsiyel taşımacılık hizmeti bu yüzden ekonomiktir. Eğer sizde bir tırı doldurmayacak kadar az ürün gönderecek iseniz tek yapmanız gereken parsiyel taşımacılık hizmetini tercih etmektir.

Fildişi Sahili Parsiyel Gemi Konteyner Taşımacılığı

Özellikle parsiyel taşımacılıkta bu özen daha fazla olmalıdır. Threeline Lojistik olarak uluslararası taşımacılık sektöründe lider firmayız. Sizlerin de desteği ile dünyanın her yerine çok hızlı bir şekilde ulaşıyoruz ve dünyayı da sizler için daha ulaşılabilir bir alan haline getiriyoruz. Bize güvenerek uygun fiyatlı uluslararası taşımacılık yöntemleri ile tanışabilirsiniz.

Eğer sizde Türkiye Fildişi arası karşılıklı olarak düzenli bir şekilde ithalat ve ihracat yapıyorsanız parsiyel nakliye veya komple nakliye hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Bu bağlamda gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat hizmeti ve navlun hizmeti arayışı içerisine gireceksiniz. Amacımız Fildişi Sahili’nde bulunan acentelerimiz yardımı ile taşımacılık sürecini en hızlı ve kaliteli şekilde yöneterek güvenli bir şekilde mallarınızı teslim etmektir. Fildişi Sahili Parsiyel Gemi Konteyner Taşımacılığı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Fildişi Lojistik Firmaları

Fildişi lojistik firmaları içerisinde bulunan firmamız ile sınır ötesi taşımacılık hizmeti almak ister misiniz? Sınır ötesi güvenli taşımacılığın adresi Threeline Lojistik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Fildişi lojistik firmaları içerisinde neden bizi tercih etmelisiniz? İnceleyelim.

 • Hızlı ve güvenilir teslimat
 • CMR sigortası kapsamında mallarınız korunmaktadır.

Fildişi Nakliye Fiyatları

Fildişi nakliye fiyatları tercih edeceğiniz güzergaha, gönderim yapacağınız malzemenin çeşidine ve ağırlığına, tercih edeceğiniz güzergahın mesafesine bağlı olarak değişmektedir. Bu yüzden Fildişi nakliye fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Fildişi nakliyat fiyatları sektörde öncü olan firmamız Threeline ile en ucuz şekilde sizlere sunulmaktadır. Ucuz uluslararası taşımacılık hizmetinden faydalanmak için bizi arayın, mallarınız Threeline Lojistik ile güvenle ve hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırılsın. Dünyanın göründüğünden çok daha küçük olduğunu firmamız ile keşfedebilirsiniz. Türkiye – Fildişi arası köprü kurmak bizim işimiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız