Uluslararası Taşımacılık

Hargeisa Nakliye

Hargeisa Nakliye

Hargeisa Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Hargeisa sınırlarında bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz. Tel: +90 212 676 1281

Hargeisa - Somali

Türkiye Hargeisa Nakliye: Hargeisa (Somalice: Hargaysa; ), Somali‘nin kuzeybatısındaki Somaliland bölgesinde bulunan bir şehir.

1960’te Britanya Somalisi’nın İtalyan Somalisi ile birleşip Somali Cumhuriyeti’ni oluşturmadan önce 1941’den beri Britanya Somalilandı’nın sömürge merkezi idi. Günümüzde ise Hargeisa resmî olarak Somaliland bölgesinin merkezi, ve de facto olarak herhangi bir ülke tarafından tanınmayan Somaliland Cumhuriyeti’nin başkentidir.

Hargeisa, Somaliland bölgesinin en büyük şehri ve Mogadişu (Somali’nin başkenti)’dan sonra Somali’nin en büyük ikinci şehridir.

Hargeisa Nakliye

Uluslararası Taşımacılık - Threeline Lojistik

Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz Tel: +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Hargeisa nakliye,Hargeisa nakliyat,Hargeisa taşıma,Hargeisa taşımacılık,Hargeisa lojistik,Hargeisa ihracat,Türkiye Hargeisa nakliye,Türkiye Hargeisa nakliyat,Türkiye Hargeisa taşımacılık,Türkiye Hargeisa taşıma,Türkiye Hargeisa lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız