Uluslararası Taşımacılık

Irak Nakliye

Irak Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımızmüşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız.Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesindeilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek işahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli birşekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Irak Nakliyat

Irak, Batı Asya'da konumlanan, Kuzeyde Türkiye, doğuda İran, güneydoğuda Kuveyt, güneyde Suudi Arabistan, güneybatıda Ürdün, batıda ise Suriye ile sınır komşusu bir ülkedir. Başkenti ve en büyük şehri Bağdat’tır. 32.585.692 kişilik bir nüfusa sahiptir. Orta Doğu’da yer alan stratejik konumu sebebiyle sahip olduğu petrol rezervleri ülkeyi Körfez'in önemli ülkelerinden biri durumuna getirmiştir ve hızla gelişmekte olan ülkeler arasındadır. Irak'ın ekonomisini tarım, turizm, alışveriş ve petrol ihracatı oluşturmaktadır.

Irak Lojistik

Irak lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Irak taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Irak taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Irak Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Irak bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Irak nakliye,Irak nakliyat,Irak taşıma,Irak taşımacılık,Irak lojistik,Irak ihracat,Türkiye Irak nakliye,Türkiye Irak nakliyat,Türkiye Irak taşımacılık,Türkiye Irak taşıma,Türkiye Irak lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız