Uluslararası Taşımacılık

Lüksemburg Nakliye

Lüksemburg Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Lüksemburg Nakliyat

Lüksemburg, Batı Avrupa'da, denize kıyısı olmayan küçük bir devlettir. Toprakları Belçika, Fransa ve Almanya ile çevrelenmiştir ve başkenti, ülkeyle aynı adı taşıyan Lüksemburg şehridir. Yüz ölçümü yaklaşık olarak 2.586 kilometrekare olan ülkenin toplam nüfusu 2019 verilerine göre 626.108 kişidir ve Avrupa'nın en az nüfuslu ülkelerinden biridir. Ülke son derece gelişmiş bir ekonomiye sahiptir ve kişi başına düşen millî gelir ortalamasında IMF ve Dünya Bankası verilerine göre birinci sırada yer almaktadır. Avrupa Birliği'nin, NATO'nun, OECD'nin, Birleşmiş Milletler'in, Benelüks Topluluğu'nun ve Batı Avrupa Birliği'nin kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Ülkenin başkenti ve aynı zamanda en büyük yerleşim yeri olan Lüksemburg, Avrupa Birliği ile ilgili pek çok sayıda kurum, kuruluş ve dairenin genel merkezliğine ev sahipliği yapmaktadır. Lüksemburg ekonomisi istikrarlı, yüksek gelirli, büyüme hızı yüksek bir ekonomidir.

Lüksemburg Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Lüksemburg lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Lüksemburg taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Lüksemburg taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Lüksemburg Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Lüksemburg bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Lüksemburg nakliye,Lüksemburg nakliyat,Lüksemburg taşıma,Lüksemburg taşımacılık,Lüksemburg lojistik,Lüksemburg ihracat,Türkiye Lüksemburg nakliye,Türkiye Lüksemburg nakliyat,Türkiye Lüksemburg taşımacılık,Türkiye Lüksemburg taşıma,Türkiye Lüksemburg lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız