Kurye Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık

Kurye Taşımacılığı

Yaklaşık iki yıldır müşterilerine kaliteli ve ilkeli hizmet sunmayı görev bilen Threeline Lojistik olarak, sektörde öncü bir firma olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kurye kargolarınız ve evraklarınız, alanında uzman personelimiz tarafından depomuzda barkodlama sistemi ile ayrıştırılıp, paketlenerek sevk edilmektedir. Threeline Lojistik, bir “Dış Ticaret ve Danışmanlık” firması da olduğundan Türkiye Cumhuriyeti'nde satın almış olduğunuz malzemeleri sizin adınıza satın alarak, gümrükleme yetkisine sahip bir firmadır. Threeline Lojistik, ithal veya ihraç etmek istediğiniz ürün ile alakalı gerekli fizibilite ve masraf çalışmalarını da sizin adınıza yapmaktadır.

AVRUPA KURYE TAŞIMALARINDA
Avrupa Taşımalarında 24 saatte evrak ve kurye teslimi,

ORTADOĞU KURYE TAŞIMALARINDA
Dubai'ye 48 saat teslim,
Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Ürdün, Mısır, Lübnan'a en erken 48, en geç 72 saatte teslim,
Yemen, Libya, Irak, Sudan, İran'a en erken 72, en geç 120 saatte kapıya teslim.

DİĞER BÖLGELER KURYE TAŞIMALARINDA
Amerika 48 saatte teslim.
Afrika Ülkeleri 72 saatte teslim.
Uzak doğu en erken 72 en geç 120 saate teslimini sağlıyoruz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Kurye Taşımacılığı,Almanya lojistik,Almanya Nakliye,Almanya Nakliyat,Almanya Taşımacılık,Amerika nakliye,Suudi Arabistan nakliye,Suudi Arabistan nakliyat,Belçika nakliye,Belçika nakliyat,Çin nakliye,Çin lojistik,Çin taşımacılık,Dubai nakliye,Fransa nakliye,Hindistan taşımacılık,Hollanda nakliye,Hollanda nakliyat ,Hollanda taşımacılık,İngiltere nakliye,İngiltere lojistik,İsrail nakliye,İsviçre nakliye,İtalya nakliye ,İtalya lojistik,Kuveyt nakliye,Mısır nakliye,Libya nakliye,Polonya nakliye,Uluslararası lojistik ,Uluslararası nakliyat,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliyat,Yurtdışı nakliye,İran nakliye,Yurtdışı taşımacılık,Yurtdışı taşıma
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız