Proje taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık

Proje taşımacılığı

Proje taşımacılığı, tamamen yükünüze özgün operasyonel bir yönetimi ve teknik uzmanlığı gerektiren bir süreçtir. Söz konusu proje kargo olduğunda güvenlik, zaman, doğru ekipman ve hat seçimi kritik bir öneme sahiptir. Doğru bir danışmanlık ve organizasyon hizmeti, sürecin pürüzsüz bir biçimde sonuçlandırılmasını sağlayacak temel etmendir.

Profesyonel kadromuz, uygun şartları sağlamak amacıyla yükünüzün ebat, ağırlık ve endüstriyel özelliklerini tespit edip; bu doğrultuda en uygun olan özel ekipmanı (Open Top, Flat Rack, Super Flat Rack) seçer. Özel tip konteynere yüklenmesi mümkün olmayan mallar,  konteyner gemisinde dökme biçiminde, Ro-Ro veya dökme gemiler ile taşınır. Proje taşımalarında verdiğimiz tamamlayıcı servisler;  low bed veya özel araç ile yapılan ara nakliyelerin yol izinleri, eskort araç, vinç, kurulum, sertifikalandırma, akreditif ve sigorta danışmanlığıdır.

Özel yükleriniz için ithalatta, başta Çin ve Uzakdoğu limanlarında deneyimli olan firmamız, ekstrantik pres, cnc torna makinası, plastik enjeksiyon makinası, anahtar teslimi fabrika, otomasyon hattı taşıması, matbaa ve iş makinaları gibi yatırım ürünlerinin nakliye organizasyonunu gerçekleştirir.İhracatta ise özellikle Afrika ve Ortadoğu ülkelerine, Türkiye’nin herhangi bir yerinden global inşaat projeleri, matbaa, baskı , tel örme ve paketleme makinalarının taşınmasını sağlar.

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Proje taşımacılığı,Almanya lojistik,Almanya Nakliye,Almanya Nakliyat,Almanya Taşımacılık,Amerika nakliye,Suudi Arabistan nakliye,Suudi Arabistan nakliyat,Belçika nakliye,Belçika nakliyat,Çin nakliye,Çin lojistik,Çin taşımacılık,Dubai nakliye,Fransa nakliye,Hindistan taşımacılık,Hollanda nakliye,Hollanda nakliyat ,Hollanda taşımacılık,İngiltere nakliye,İngiltere lojistik,İsrail nakliye,İsviçre nakliye,İtalya nakliye ,İtalya lojistik,Kuveyt nakliye,Mısır nakliye,Libya nakliye,Polonya nakliye,Uluslararası lojistik ,Uluslararası nakliyat,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliyat,Yurtdışı nakliye,İran nakliye,Yurtdışı taşımacılık,Yurtdışı taşıma
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız