Uluslararası Taşımacılık

Fransa Nakliye

Fransa Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımızmüşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız.Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesindeilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek işahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli birşekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Fransa Nakliyat

Fransa, toprakları Batı Avrupa'da bulunan ve dünyanın pek çok bölgesinde denizaşırı toprakları olan üniter bir ülkedir. Dünya sıralamasında 6. sırada konumlanan nominal gayrisafi yurt içi hasılası ve 8. sırada yer alan satın alma gücü paritesi ile gelişmiş bir ekonomiye sahiptir. Fransa, Avrupa Birliği’nin kurucu üyelerinden biridir ve birlik üyesi ülkeler içinde yüz ölçümü en büyük ülkedir. Aynı zamanda Birleşmiş Milletler'in kurucu üyelerinden ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin beş daimi üyesinden biridir. Ülkedeki satın alma gücü paritesi 1.871- trilyon $ olmakla birlikte en çok ihracat yaptığı ülkeler, Almanya %14.7, İspanya %9.7, İtalya %8.7, Birleşik Krallık %8.3, Belçika %7.1, ABD %7.1 şeklindedir ve ülkedeki ithalat miktarı 529.1 milyar $ olup, ülke; makine ve parçaları, araçlar, ham petrol, uçak, plastik ürünler, kimyasal ürünler almaktadır.

Fransa Lojistik

Fransa lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Fransa taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Fransa taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Fransa Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Fransa bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Fransa nakliye,Fransa nakliyat,Fransa taşıma,Fransa taşımacılık,Fransa lojistik,Fransa ihracat,Türkiye Fransa nakliye,Türkiye Fransa nakliyat,Türkiye Fransa taşımacılık,Türkiye Fransa taşıma,Türkiye Fransa lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız