Uluslararası Taşımacılık

Berbera Nakliye

Berbera Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Berbera Nakliyat

Berbera, Somali'nin kuzeybatısında yer alan, uluslararası alanda tanınmayan Somaliland özerk bölgesinin önemli liman kentidir. Toplam nüfus 232,500 kişidir. Bu nedenle Somaliland'ın ekonomik merkezi, ülkede gerçekleşen ticaretin çoğunu çekmektedir. Şehir aynı zamanda Etiyopya'nın ticaret ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. 

Berbera Lojistik

Berbera lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Berbera taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Berbera taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Berbera Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Berbera bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Berbera nakliye,Berbera nakliyat,Berbera taşıma,Berbera taşımacılık,Berbera lojistik,Berbera ihracat,Türkiye Berbera nakliye,Türkiye Berbera nakliyat,Türkiye Berbera taşımacılık,Türkiye Berbera taşıma,Türkiye Berbera lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız