Uluslararası Taşımacılık

Namibya Nakliye

Namibya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Namibya Nakliye

Namibya nakliye hizmeti Türkiye’den Güneybatı Afrika’ya Threeline Lojistik tarafından verilen bir hizmettir. Uluslararası lojistik alanında profesyonel hizmet kalitesi ile sizlere uzun yıllardır nakliye hizmeti veren firmamız Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu, Balkanlar, Asya ve Afrika’nın her yerini lojistik hizmeti vermektedir. Bu lojistik hizmeti kapsamında Namibya’ya hem karayolu, hem hava yolu hem de Namibya denizyolu nakliye hizmeti vermektedir. Threeline tarafından verilen uluslararası nakliye hizmetleri aşağıdaki gibidir;

 • Denizyolu nakliye
 • Havayolu nakliye
 • Kargo taşımacılığı

Yukarıdaki teslimat seçenekleri doğrultusunda Namibya nakliye hizmeti firmamızca verilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından Afrika’nın her kesimine uluslararası lojistik hizmeti verilmektedir. Amacımız dünyayı size daha ulaşılabilir kılmaktır. Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile dünyanın her yerine kolaylıkla ulaşabilecek araç filomuz ve nakliye ağımız bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de Afrika taşımacılık hizmetidir. Namibya nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip detaylı bilgi almaktır.

Namibya Afrika’nın neresindedir?

Namibya Afrika’nın güneybatısında yer alan bir ülkedir. Ülkenin başkenti Windhoek’tir.  Namibya Cumhuriyet ile yönetilen bir ülkedir. Son nüfus sayımına göre ülkenin nüfusu 2.746.745’dir. Resmi dil de İngilizce’dir. Ülkenin eski adı Güney Batı Afrika’dır. Namibya’nın en önemli komşuları Zambiya, Angola, Botsvana ile Güney Afrika cumhuriyeti bulunmaktadır. Bir liman ülkesi olan Namibya’nın 2 önemli limanı bulunmaktadır. Bu limanlar Luderitz ve Walvis Bay limanlarıdır. Stratejik konumu nedeniyel bu limanlar uluslararası lojistik anlamında oldukça önemlidir. Bu yüzden Türkiye’den Namibya’ya uluslararası lokistik yaptıracaklar için Luderitz ve Walvx Bay limanları teslimat noktası olarak seçilmektedir.

Sizler de Türkiye Namibya arası nakliye hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı, güvenilir ve lojistik hizmeti alabilirsiniz.

Namibya Kargo Servisi

Namibya kargo servisi ile küçük çaplı gönderilerinizi bizim aracılığımız ile Namibya’ya kargo edebilirsiniz.

Namibya Taşımacılık Hizmeti

Namibya taşımacılık hizmeti Türkiye’den Namibya’ya göndermek istediğiniz her türlü mal ve hizmetler için verilmektedir. Bu bağlamda Türkiye’den Namibya’ya nakliye edilen ve Namibya’dan Türkiye’ye nakliye edilen mal ve ürünler şu şekildedir;

 • Elektrik ve elektronik malzemeler
 • İlaç nakliyesi
 • Yapı, inşaat ve beton ürünleri nakliyesi
 • Mobilya taşımacılığı
 • Demir çelik ürünleri lojistiği
 • Kimyasal madde taşımacılığı
 • Tekstil ürünleri nakliyesi
 • Beyaz eşya nakliyatı
 • Ağır sanayi ürünlerinin nakliyesi
 • Kuru gıda ürünlerinin taşınması
 • Büyük ölçekli makinaların nakliyesi (Kepçe, exavatör vs)
 • Deniz yolu ile konteyner taşımacılığı

Yukarıda belirtilen mal, ürün, eşya ya da gıda taşımacılığı özenli bir şekilde özveri ile taşınmaktadır. Bu bağlamda komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz. Komple taşımacılık ile mal hizmetlerinizin miktarı fazla ile sadece size ait olan konteynerlar ile mallarınızın nakliyesi yapılır. Parsiyel nakliye ile ise ürün miktarı az iken kullanabileceğiniz diğer müşteriler ile birlikte mallarınızın taşındığı bir nakliye yöntemidir.

Namibya Komple Konteyner Taşımacılığı

Namibya konteyner taşımacılığı ile mallarınız konteynerlara doldurularak gemi ile Namibya’ya nakliye edilir.

Türkiye – Namibya Arası Denizyolu Taşımacılık

Türkiye – Namibya arası denizyolu taşımacılık oldukça ekonomik ve çevreci bir uluslararası nakliye yöntemidir. Namibya gemi nakliyesi ile mallarınız parsiyel ya da komple olacak şekilde nakledilir. Bu bağlamda tercih edeceğiniz limana mallarınız Türkiye’den yüklenerek gönderilir

Namibya Parsiyel Taşımacılık

Namibya parsiyel taşımacılık en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biridir. Bu parsiyel nakliye hizmeti özellikle az miktarda mal gönderimi için uygundur. Parsiyel taşımacılık hizmetinde mal ve eşyalarınız özenle paketlenerek diğer değerli müşterilerimizin malları ile birlikte taşınır

Namibya Navlun Talebi

Namibya navlun talebi ile mallarınız Namibya’ya ne kadara taşınacağını öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda Namibya navlun ücreti için bizi aramanız ve gönderimini yapacağınız mallar ile ilgili detaylı bilgi vermeniz yeterlidir.

Namibya Nakliye Fiyatları

Namibya nakliye fiyatları göndereceğiniz malın ağırlığına, cinsine ve tercih edeceğiniz teslimat seçeneğine bağlı olarak değişmektedir. Buna bağlı olarak Namibya nakliyat fiyatları belirlenmektedir. Dünya’nın dört bir yanına Threeline Lojistik ile güvenli bir şekilde mallarınızı ulaştırabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve ucuz uluslararası taşımacılık hizmeti en hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırılacaktır. Türkiye Namibya arası köprü kurmak bizim işimiz. Bizi arayak ucuz uluslararası nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız