Uluslararası Taşımacılık

Romanya Nakliye

Romanya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Romanya Nakliyat

Romanya, Orta Avrupa'nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası'nın kuzeyinde bulunan, kuzeyde ve kuzeydoğuda Ukrayna, kuzeydoğuda Moldova, kuzeybatıda Macaristan, güneybatıda Sırbistan, güneyde Bulgaristan ile komşu bir ülkedir. Aynı zamanda ülkenin doğuda Karadeniz'e kıyısı vardır. 2007 nüfus sayımı sonuçlarına göre ülke nüfusu toplam 22.276.506 kişidir ve bu nüfusun %89,5'ini Rumenler oluşturmaktadır. Avrupa Birliği üyesi olan ülke birlik ülkeleri içinde 7. büyük yüzölçümü ve 9. büyük nüfusa sahiptir. Ülkenin başkenti ve en büyük kenti olan Bükreş, yaklaşık 2,2 milyon nüfusu ile Avrupa Birliği'nin en büyük 4. kentidir. Romanya, Avrupa Birliği, Frankofon, Latin Birliği, Avrupa Güvenlik ve İş birliği Teşkilatı, Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü gibi uluslararası kuruluşlara da üyedir. Avrupa kıtasında en fazla petrole sahip ülkelerden bir tanesidir.

Romanya Lojistik

Romanya lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Romanya taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Romanya taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Romanya Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Romanya bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Romanya nakliyat,Romanya taşıma,Romanya taşımacılık,Romanya lojistik,Romanya ihracat,Türkiye Romanya nakliye,Türkiye Romanya nakliyat,Türkiye Romanya taşımacılık,Türkiye Romanya taşıma,Türkiye Romanya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız