Avustralya Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Avustralya Nakliye

Avustralya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Avustralya Nakliyat

Avustralya, Güney Yarım Kürede yer alan kıta ülkesidir.  Okyanusya kıtasında bulunmakta olup kıtanın çok büyük bir bölümünü kaplamaktadır.  Ülkenin başkenti Canberra ve en büyük şehri de Sidney'dir. Hiçbir ülkeyle kara sınırı bulunmamaktadır. Yüzölçümü ile dünyanın 6'ncı en büyük ülkesi olan Avustralya, 25.760 kilometrelik bir sahile sahiptir. Avustralya'nın serbest piyasa ekonomisi vardır ve yaşam standartları oldukça yüksektir.

Avustralya Taşımacılık

Kıta ülkesi olarak bilinen Avustralya, Güney Yarım Küre'nin bir ucunda konumlanmış olsa da gelişen ulaşım teknolojileri sayesinde nakliye süreçlerinin kolaylaştığı bir lokasyon olarak değerlendirilmektedir. 2010 Ekonomik Özgürlük Endeksi verilerine göre üçüncü sırada bulunan Avustralya, dünyanın en büyük on üçüncü ekonomisidir.

Avustralya Lojistik

Firmamız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Avustralya nakliye hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Türkiye’den hemen hemen her ülkeye nakliye hizmeti sağlayan firmamız, yükünüzü Avustralya’ya güvenle taşımakta ve gerekli durumlarda gümrük işlemlerinizi de kolaylıkla çözebilmektedir.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Avustralya nakliye,Avustralya nakliyat,Avustralya taşıma,Avustralya taşımacılık,Avustralya lojistik,Avustralya ihracat,Türkiye Avustralya nakliye,Türkiye Avustralya nakliyat,Türkiye Avustralya taşımacılık,Türkiye Avustralya taşıma,Türkiye Avustralya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız