Belçika Nakliye

Belçika Nakliye

Belçika Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Belçika Nakliyat

Belçika, Batı Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği'ne üye bir devlettir. Birliğin ve NATO gibi bazı büyük uluslararası organizasyonların merkezlerini bünyesinde barındırır. 30,528 km²'lik bir alanı kaplamakta ve ülkenin nüfusu yaklaşık 11,4 milyon kişidir. Kuzeybatıda Atlas Okyanusu'na kıyısı bulunmakta olan Belçika, Fransa, Almanya, Lüksemburg ve Hollanda ile komşudur. Belçika'nın kuvvetle küreselleşmiş ekonomisi ve ulaşım altyapısı Avrupa'nın geri kalanıyla entegre halindedir. Ülkenin ileri derecede endüstrileşmiş olan bölgenin kalbindeki konumu itibariyle, 2007'de dünyanın en büyük 15. ticaret ülkesi olmasına katkı sağlanmıştır. Ekonomi, işgücü, yüksek refah ve kişi başına yüksek ihracatla karakteristikleşmiş bir ülkedir. Gıda ürünleri, makine, işlenmemiş elmas, petrol ve petrol ürünleri, kimyasallar, giyim ve aksesuar ve tekstil ürünleri Belçika'nın ana ithal ürünleri meydana getirirken, ana ihraç ürünleri ise otomobil, gıda ürünleri, demir ve çelik, işlenmiş elmas, tekstil, plastik, petrol ürünleri ve demir dışı metallerdir.

Belçika Lojistik

Belçika lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Belçika taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Belçika taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Belçika Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Belçika bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Belçika nakliye,Belçika nakliyat,Belçika ihracat,Belçika lojistik,Belçika taşımacılık,Belçika taşıma,Belçika taşıma,Türkiye Belçika nakliye,Türkiye Belçika nakliyat,Türkiye Belçika lojistik,Türkiye Belçika taşımacılık,Uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası taşıma,Uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız