Endonezya Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Endonezya Nakliye

Endonezya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımızmüşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız.Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesindeilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek işahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli birşekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Endonezya Nakliyat

Endonezya, Güneydoğu Asya ve Okyanusya'da yer alan 17.508 adadan oluşan bir ülkedir. 250 milyon civarında toplam nüfusuyla dünyanın en kalabalık dördüncü ülkesi ve aynı zamanda en kalabalık Müslüman ülkesidir. G20 üyesi olan ülkenin başkenti Cakarta şehridir. Endonezya, Çin ve Hindistan'la ticarete başladıktan sonra önemli bir ticaret bölgesi haline gelmiştir. Bağımsızlığına kavuştuğundan beri sanâyi, mâdencilik ve ticârette çok önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. İhracatının yarısını petrol tutmaktadır.

Endonezya Lojistik

Endonezya lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Endonezya taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Endonezya taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Endonezya Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Endonezya bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Endonezya nakliye,Endonezya nakliyat,Endonezya taşıma,Endonezya taşımacılık,Endonezya lojistik,Endonezya ihracat,Türkiye Endonezya nakliye,Türkiye Endonezya nakliyat,Türkiye Endonezya taşımacılık,Türkiye Endonezya taşıma,Türkiye Endonezya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız