Uluslararası Taşımacılık

Sierra Leone Nakliye

Sierra Leone Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Sierra Leone Nakliye

Sierra Leone nakliye firmaları içerisinde yer alan Threeline Lojistik Avrupa başta olmak üzere dünyanın her bölgesine uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu bağlamda Asya, Ortadoğu, Balkanlar ve Afrika taşımacılık hizmeti firmamızca verilmektedir. Uluslararası nakliye sektöründe öncü ve lider konumda olan firmamız sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Aşağıdaki teslimat seçeneklerini kullanarak Türkiye Afrika arası taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  • Parsiyel taşımacılık
  • Denizyolu nakliye
  • Kargo hizmeti

Yukarıdaki hizmetler doğrultusunda Türkiye Sierra Leone arası ticaret oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Threeline güvencesi ile tanıştıktan sonra da mallarınızın kusursuz, hatasız ve güvenilir bir şekilde taşındığından emin olacaksınız.

Sierra Leone Denizyolu Taşımacılık

Sieera Leone taşımacılık hizmetinde en sık kullanılan hizmet gemi nakliyesi nakliyesidir. Çünkü Sierra Leona bir liman ülkesidir ve Afrika’nın önemli bir bölgesidir. Türlkiye’den Sierra Leone’e taşımacılık yaparken gemi nakliyesinin en sık kullanılmasının sebeplerinden biri de uygun fiyatlı olmasıdır

Sierra Leone Afrika’nın neresindedir?

Sierra Leone Afrika’nın batısında yer alan bir ülkedir. Ülke cumhuriyetle yönetilir ve ülkenin ismi Aslanlı dağlar anlamına gelen Sierra Leone isminden gelmektedir. Bu ismi ülkeye Portekizliler vermiştir. Ülkenin hem en önemli limanı hem de başkenti olan ili Freetown’dur Freetown’a uluslararası nakliye hizmeti gemi nakliyesi şeklinde verilmektedir. Stratejik konumu itibari ile Sierra Leone oldukça önemli bir ticaret merkezidir. Bu yüzden Türkiye Sierra Leone arası nakliye hizmeti sıklıkla verilmektedir. Ülkenin Atlas Okyanusu’na kıyısının olması bu stratejik önemini arttırmaktadır. Ülkenin en önemli komşuları kuzeydoğuda yer alan Gine ve güneydoğuda yer alan Liberya’dır. Ülke’nin nüfusu 6 milyon civarındadır. Resmi dili İngilizce’dir.

Sierra Leone Gemi Nakliyesi

Sierra Leone gemi nakliyesi hizmeti Türkiye’den Sierra’ya gidecek mal ve eşyalar için en sık kullanılan taşımacılık yöntemidir. Bu yöntem en kısa güzergahtır ve aynı zamanda en ekonomik olandır. Havayolu taşımacılık ya da karayolu taşımacılık yerine gemi nakliyesi tercih edilmesinin sebebi budur. Peki Sierra Leone gemi nakliyesi yapılırken kendi yöntemler kullanılır? Bunlar komple taşımacılık ya da parsiyel taşımacılık hizmetidir. Bu taşımacılık hizmetlerini aşağıda detaylı bir şekilde inceleyelim.

Sierra Leone Parsiyel Taşımacılık

Threeline Lojistik olarak profesyonel ve hatasız uluslararası lojistik hizmeti veriyoruz. Afrika lojistik hizmeti ile de uzun yollarda sorunsuz, ekonomik ve güvenli ulaşımın nasıl yapılacağını gösteriyoruz. Sierro Leone parsiyel taşımacılık hizmeti alarak mallarınızı komple taşımacılık hizmetinden daha ekonomik bir şekilde Afrika’ya gönderebilirsiniz. Kuzey Afrika veya Güney Afrika fark etmeksizin Afrika’nın her ülkesine uluslararası taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Afrika lojistik hizmeti için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sierra Leone Navlun Talebi

Sierra Leone navlun talebi ile mallarınızın ne kadara Afrika’ya taşınacağını öğrenebilirsiniz. Navlun ücreti mallarınızın ağırlığına, tercih edeceğiniz teslimat yöntemine ve malların çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Taşıyacağınız yükün maliyetini navlun talebi ile öğrenmeniz çok kolay.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız