Uluslararası Taşımacılık

Tunus Nakliye

Tunus Nakliye ihtiyacınızda, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.
Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Tunus Nakliyat

Tunus Cumhuriyeti, Kuzey Afrika'da konumlanan, Akdeniz'e kıyısı olan bir Arap İslam ülkesidir. Batısında Cezayir, doğusunda Libya ve Akdeniz, Kuzeyinde de Akdeniz bulunmaktadır. Toplam nüfusu 11.708.370 kişidir. Gelişmekte olan dengeli bir ekonomiye sahip olan Tunus, ekonomik çeşitlilik bakımından bölge ülkeleri arasında en avantajlı konumda olan ülkedir ve başta turizm olmak üzere, tekstil, gıda işleme, tarım, hafif sanayi, fosfat ve petrol üretimi gibi ülke ekonomisini taşıyan pek çok sektör bulunmaktadır. Başlıca ihracat kalemleri hazır giyim, ham petrol, kablo, zeytinyağı, ayakkabı, hurma, kara taşıtları aksamı, elektrik-elektronik cihazlar, başlıca ithalat kalemleri ise petrol yağ ve gazları, binek otomobil ve motorlu taşıtlar, elektrikli cihazlar ve devreler, oto yedek parça, ilaç, tekstil ürünleri, hazır giyim ve telefon cihazlarıdır. Ülkenin önemli ticaret ortakları başta Türkiye olmak üzere Fransa, İtalya, İspanya, Çin, Almanya ve Cezayir’dir.

Tunus Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Tunus lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Tunus taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Tunus taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Tunus Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Tunus bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık

Tunus nakliye,Tunus nakliyat,Tunus taşıma,Tunus taşımacılık,Tunus lojistik,Tunus ihracat,Türkiye Tunus nakliye,Türkiye Tunus nakliyat,Türkiye Tunus taşımacılık,Türkiye Tunus taşıma,Türkiye Tunus lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız