Damman Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Damman Nakliye

Damman Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Damman sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Türkiye Damman NakliyeAd Dammam, Suudi Arabistan‘da Ad Dammam, şehir merkezinin 15 km kadar kuzeybatısında kalır. Liman ve deniz feneri bu bölgede yer alır. 3 büyük piyer vardır. Deniz fenerinin yapısı ve mimarisi gerçekten de ilginç ve oldukça dikkat çekicidir. bölgede belli sayıda okullar vardır.Ayrıca bir de lise bulunur. Dünyaca bilinen Sheraton Oteli’nin, El Huber’deki kolu burada yer alır ve önemli bir turizm kaynağıdır.
Sizinde Türkiye Damman Nakliye ile ilgili sormak ve öğrenmek istediğiniz konular var ise yada fiyat ihtiyacınız var ise aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bölgesinde tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız 09:00 – 18:30 arasında en geç 2 saat içinde size geri dönüş yapacaklardır.

Türkiye Damman Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Damman nakliye,Damman nakliyat,Damman taşıma,Damman taşımacılık,Damman lojistik,Damman ihracat,Türkiye Damman nakliye,Türkiye Damman nakliyat,Türkiye Damman taşımacılık,Türkiye Damman taşıma,Türkiye Damman lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız