Hırvatistan Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Hırvatistan Nakliye

Hırvatistan Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımızmüşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız.Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesindeilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek işahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli birşekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Hırvatistan Nakliyat

Hırvatistan, Avrupa'da Orta Avrupa, Balkanlar ve Akdeniz'in kesişme noktasında konumlanan üniter demokratik bir parlamenter cumhuriyet ülkesidir ve başkenti aynı zamanda en büyük kenti Zagreb’dir. 56.594 km²'lik bir yüzölçümüne sahiptir ve Ülkenin toplam nüfusu 4,29 milyon kişidir. Hırvatistan, yüksek hayat standartları, ortalama ömür, okur-yazarlık oranları ve homojen gelir dağılımı oranları ile Orta Avrupa ülkeleri arasında yüksek eğitim, sağlık, yaşam kalitesi ve ekonomik dinamizm standartlarına sahip gelişmekte olan bir ülkedir. Ülke ekonomisinin büyük bölümünü hizmet sektörü oluştururken, sanayi ve tarım diğer büyük sektörleridir. Özellikle yaz ayları boyunca turizm sektöründen büyük gelir elde edilmektedir. Avrupa Birliği ülkenin en önemli ticaret ortağıdır ve 2000 yılından beri özellikle Pan-Avrupa koridorları üzerindeki ulaştırma rotaları ve tesisler üzerinde altyapı çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Hırvatistan Lojistik

Hırvatistan lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Hırvatistan taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Hırvatistan taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Hırvatistan Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Hırvatistan bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Hırvatistan nakliye,Hırvatistan nakliyat,Hırvatistan taşıma,Hırvatistan taşımacılık,Hırvatistan lojistik,Hırvatistan ihracat,Türkiye Hırvatistan nakliye,Türkiye Hırvatistan nakliyat,Türkiye Hırvatistan taşımacılık,Türkiye Hırvatistan taşıma,Türkiye Hırvatistan lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız