Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık

Havayolu Taşımacılığı

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI : Atatürk Havalimanında, ortalama işlem gören beyanname sayısı yılda 30 milyonu geçmektedir. Bu noktada, dış ticaretin en yaygın şekli olan havayolu taşımacılığında, firmamız uzman kadrosu ile hizmet vermektedir,

Günümüzde firmalar, bütün destinasyonlarda promosyonlu fiyat uygulayamadığından, birden fazla IATA firması ile NON-IATA sözleşmemiz bulunmaktadır. Dünyanın bir çok ülkesine kapıdan kapıya ve limandan limana taşıma hizmeti vermekteyiz. Yine şirket politikası gereği verdiğimiz fiyatlar All in (Bütün masraflar dahil) şeklindedir.Navlun fiyatlarımızı, bir sözleşme ile resmileştirerek sürpriz bir ödeme çıkmayacağını taahhüt altına aldığımız gibi, verdiğimiz fiyatlar farklı havayollarından alınarak, müşterilerimize aktarmalı ve direkt servis seçeneği seçme şansı sunmaktayız.

Ticari eşyalarınız bizim için çok değerli olduğundan, eşyaların ambara girişi sırasında fotoğrafları çekilerek, müşteri temsilcilerimiz tarafından firma yetkililerine mail yolu ile iletilmektedir. AWB draft'ları müşterilerimizden onay almadan kesinlikle basılmamaktadır.Tehlikeli maddelerin, ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu)’nun geçmiş kazalardan ders alarak hazırladığı ve bütün CARRIER ( Havayolu Taşıyıcıları ) şirketleri tarafından kabul edilen standartlarda paketlenmesi, uzman kadromuz tarafından yönlendirilmektedir.

Havayolu lojistiğinde vazgeçilmez olmak için emin adımlarla ilerlemekte olan firmamızı tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişman olmazsınız. Kargolarınız, işinde uzman olmayan tecrübesiz şirketlere ve yöneticilere bırakılmayacak kadar değerlidir. Ünlü İrlandalı eğitmen ve yazar olan C.S. Lewis‘in de dediği gibi “Bilmediğiniz şeyin size zarar vermeyeceğini büyük ihtimalle duymuşsunuzdur, ama iş hayatında verir.”

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK - HAVA KARGO HİZMETLERİMİZ

Ortadoğu ve Afrika

Düzenli olarak Libyan Airlines ile Mitiga ( MJI ) haftanın Pazar, Çarşamba ve Cuma günleri, yine Labrak seferlerimiz Salı ve Çarşamba  sevkiyatlarımız bulunmaktadır, Djibouti (JIB) servisimiz Istanbul’dan pazartesi veya Salı çıkışlı Dubai (DXB) her Perşembe aktarmalı, İstanbul ( AHL ) den haftanın her günü Riyad (RUH), İstanbul ( AHL) çıkışlı Somalinin Mogadishu ve Hergeisa havalimanlarına, İstanbul ( AHL) den Bağdat havalimanına haftanın her günü, İstanbul (AHL)’ dan haftanın iki günü Nijerya Lagos havalimanına, haftanın iki günü İstanbul (AHL)’ den Singapour havalimanına liman teslimi hizmet vermekteyiz,

Haftanın Pazar, Çarşamba ve Cuma günleri düzenli olarak Libyan Airlines ile Mitiga (MJI) seferlerinin yanı sıra Salı ve Çarşamba günleri Labyak seferlerimiz bulunmaktadır. İstanbul'dan Pazartesi ya da Salı günleri düzenlenen Djibouti (JIB) seferi, her Perşembe düzenlenen aktarmalı Dubai (DXB), İstannbul'dan haftanın her günü Riyadh (RUH), yine İstanbu çıkışlı Somali Mogadishu ve Hergeisa Havalimanlarına ve Bağdat Havalimanları'yla beraber haftanın iki günü İstanbul (AHL) çıkışlı Nijerya Lagos ve Singapur Havalimanları'na liman teslim hizmet vermekteyiz.

Avrupa

Başta Almanya, Fransa, İngiltere, Portekiz, İspanya, İsviçre, İsveç, İtalya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Hollanda ve Polonya olmak üzere bütün Avrupa ülkelerine düzenli olarak kapı teslimi ve liman teslimi hizmet sunuyoruz.

Amerika
Başta Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kanada, Arjantin ve Brezilya olmak üzere bütün Amerika kıtasına düzenli olarak havayolu taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Avusturalya
Avusturalya kıtasına da hava yolu hizmet vermekteyiz,

Asya   
Başta Rusya, Japonya, Çin, Kore, Azerbaycan, Endonezya, Özbekistan, Hindistan, Suriye, İran, Irak, Vietnam, Hong Kong olmak üzere bütün Asya kıtasına, iyi bir hava kargo acentası olarak, havalimanının bulunduğu bütün bölgeler hizmet kapsamımızın içine dahil ediyoruz. 
Threeline Lojistiği tercih ettiğiniz için teşekkür eder, size en iyi hizmeti sağlayacağımızı garanti ederiz.

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Havayolu Taşımacılığı,Almanya lojistik,Almanya Nakliye,Almanya Nakliyat,Almanya Taşımacılık,Amerika nakliye,Suudi Arabistan nakliye,Suudi Arabistan nakliyat,Belçika nakliye,Belçika nakliyat,Çin nakliye,Çin lojistik,Çin taşımacılık,Dubai nakliye,Fransa nakliye,Hindistan taşımacılık,Hollanda nakliye,Hollanda nakliyat ,Hollanda taşımacılık,İngiltere nakliye,İngiltere lojistik,İsrail nakliye,İsviçre nakliye,İtalya nakliye ,İtalya lojistik,Kuveyt nakliye,Mısır nakliye,Libya nakliye,Polonya nakliye,Uluslararası lojistik ,Uluslararası nakliyat,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliyat,Yurtdışı nakliye,İran nakliye,Yurtdışı taşımacılık,Yurtdışı taşıma
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız