Uluslararası Taşımacılık

Bahreyn Nakliye

Bahreyn Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Bahreyn Nakliye

Bahreyn nakliye uluslararası taşımacılık yapan firmaların en sık taşımacılık yaptığı ülkelerden biridir. Ağırlıklı olarak Hatay sınırına yakın bölgelerde yer alan Bahreyn nakliye firmaları farklı illerden de mal ve ürünleri Bahreyn’e taşımaktadır. Bahreyn Asya kıtası ile basra körfezini birbirine bağlayan bir ada ülkesidir. Threeline Lojistik olarak Bahreyn nakliye firmaları arasında oldukça başarılı ve tecrübeli bir firmadır. Türkiye Bahreyn arasında yapılabilecek uluslararası taşımacılık çeşitleri şu şekildedir;

  • Bahreyn Denizyolu taşımacılık
  • Bahreyn havayolu taşımacılık
  • Kurye taşımacılığı

Threeline Lojistik Türkiye’den Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu, Asya ve Afrika ülkeleri de dahil olmak üzere uluslararası taşımacılık ve nakliye hizmeti vermektedir. Türkiye-Bahreyn arası uluslararası nakliye yapan firmalar arayışı içerisinde iseniz Threeline sizin için doğru adrestir.

Eğer sizde Bahreyn uluslararası nakliye hizmeti arıyorsanız hem sektörde tecrübeli hem de güvenilir firma olan Threeline ile iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir şekilde sizlere hizmet veren firmamız Bahreyn’e ürünlerinizi herhangi bir aksaklık olmadan taşımaktadır. Gümrük beklemelerinde yaşanan yoğunluk ya da olumsuz hava koşulları gibi bizden kaynaklanmayan problemlerin dışında mallarınız size verdiğimiz teslimat tarihinde ülkeye ulaşacaktır. Amacımız Bahreyn nakliye firmaları içerisinde lider kuruluş olmaktır.

Türkiye’den Bahreyn’e Parsiyel Taşımacılık

Türkiye’den Bahreyn’e parsiyel taşımacılık mı yaptırmak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Güvenilir firmamız geniş araç filosu ile birlikte uluslararası parsiyel taşımacılık konusunda uzmandır. Bahreyn parsiyel taşımacılık hizmetinde mallarınız bölümlere ayrılmış tırlarda farklı müşterilerin malları ile birlikte taşınır. Lakin tır içerisinde sizin mallarınızın diğer müşterilerin malları gibi ayrı bir alanı bulunmaktadır. Bu da yüklerinizin karışmadan ve kaybolmadan kolaylıkla varış noktasına ulaşmasını sağlayacaktır.

Bahreyn nakliye hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bahreyn Taşımacılıkta Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Bahreyn’e taşımacılık yaparken hangi mal ve yükleri en sık taşıdığımızı aşağıdaki listede görebilirsiniz;

  • Yapı malzemeleri
  • Yedek parça
  • Otomotiv
  • Beyaz eşya
  • Tekstil
  • Elektronik
  • Demir Çelik Sanayi

Yukarıda belirttiğimiz tüm mallar en güvenli şekilde ve mallarınıza zarar gelmeyecek şekilde Bahreyn’e taşınmaktadır. Yukarıdaki hizmetlerin yanı sıra Bahreyn’e istediğiniz farklı yük çeşitlerini de taşıtabilirsiniz.

Bahreyn Nakliye Fiyatları

Bahreyn nakliye fiyatları belirlenirken taşınacak malın cinsi, taşıma şekli, malın ağırlığı gibi etmenler Bahreyn taşımacılık fiyatları üzerinde etkilidir. Amacımız en uygun fiyat prensibi ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktır. Bahreyn’e nakliye konusunda uzman olan firmamız araç takip cihazları sayesinde yolda olan araçların anlık takiplerini yapabilmekte ve mallarınızın güvenle hedefine ulaşması için çalışmaktadır. Haydi birlikte dünyayı daha ulaşılabilir kılalım!

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız