Uluslararası Taşımacılık

Vietnam Nakliye

Vietnam Nakliye ihtiyacınız da, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.
Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Vietnam Nakliyat

Vietnam, Güneydoğu Asya'da, Çinhindi Yarımadası'nın doğusunda yer alan uzun, dar bir ülkedir. Kuzeyinde Çin, batısında Kamboçya ile Laos, güneyinde ve doğusunda Güney Çin Denizi yer almaktadır. 331.210 km2’lik yüz ölçümüne sahip ülkenin toplam nüfusu 97 milyon kişidir. Ülkedeki en önemli sektör sanayidir. İstihdamın dörtte birini, millî gelirin %33’ünü karşılamaktadır. Başlıca sanayi kalemleri ayakkabı, elektrik-elektronik, tekstil, gıda işleme, demir-çelik, kömür, madencilik, kimya, gübre ve cep telefonudur. Son çeyrek yüzyılda hayata geçirdiği atılımla yeni pazarlara ve Asya dışına yönelen Vietnam’ın yıllık dış ticaret hacmi artış göstermiştir. Türkiye ile Vietnam arasındaki ilişkiler, coğrafî ve kültürel uzaklık başta olmak üzere çeşitli nedenlerle sınırlı düzeyde kalmışsa da, son yıllarda ikili ilişkileri güçlendirmek için yürütülen diplomatik girişimler olumlu neticeler vermektedir. Türkiye’nin Vietnam’a ihraç ettiği başlıca ürünler baharatlar, telefon cihazları, kümes hayvanı eti, motorlu taşıtlar, pamuk ve pamuklu mensucat, ilaç ve sakatattır. Türkiye’nin Vietnam’dan ithal ettiği başlıca ürünlerse telefon cihazları, sentetik iplikler ve lifler, kösele ve deri, elektronik cihazlar, pamuk ipliği ve yontulmuş taştır.

Vietnam Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Vietnam lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Vietnam taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Vietnam taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Vietnam Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Vietnam bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Vietnam nakliye,Vietnam nakliyat,Vietnam taşıma,Vietnam taşımacılık,Vietnam lojistik,Vietnam ihracat,Türkiye Vietnam nakliye,Türkiye Vietnam nakliyat,Türkiye Vietnam taşımacılık,Türkiye Vietnam taşıma,Türkiye Vietnam lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız