Vietnam Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Vietnam Nakliye

Vietnam Nakliye ihtiyacınız da, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız.
Sizde Vietnam'da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Vietnam, resmi adı ile Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya'da, Çin hindi Yarım adası'nın doğusunu kaplayan bir ülkedir. 
Başkent: Hanoi
Telefon kodu: +84
Para birimi: Đồng
Nüfus: 92,7 milyon (2016) Dünya Bankası
Kıta: Asya
Resmi dili: Vietnamca

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Vietnam nakliye,Vietnam nakliyat,Vietnam taşıma,Vietnam taşımacılık,Vietnam lojistik,Vietnam ihracat,Türkiye Vietnam nakliye,Türkiye Vietnam nakliyat,Türkiye Vietnam taşımacılık,Türkiye Vietnam taşıma,Türkiye Vietnam lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız