Cidde Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Cidde Nakliye

Cidde Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Cidde sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Cidde Suudi Arabistan‘da, başkent Riyad’dan sonra gelen ikinci büyük şehirdir. Ülkenin batısında, Kızıldeniz kıyısında, Mekke yakınlarında kurulmuş bir liman kentidir. Özellikle 3. halife Osman zamanında, daha güneyde yer alan “Şuaybe Limanı” yerine Mekke’nin yeni liman kenti olarak ön plana çıkmıştır. Bu konumuyla yüzyıllar boyu Kızıldeniz ticaretinin önemli bir merkezi ve Mekke’ye ulaşmak isteyen Hacıların durağı olmuştur.

Sektörde herkesin anlatamadığı ancak bizim özellikle üzerinde durduğumuz konulardan biride Türkiye Cidde Nakliye konusunu Suudi Arabistan’dan ayırmak gerekliliğidir. Her Suudi Arabistana çalışan veya hizmet veren firma Cidde konusunda iyi olacak diye bir durum yok , biz her zaman az eleman ile çalışmaktansa çalıştığı ülkeleri ve şehirleri iyi tanıyan elemanlar ile hizmet vermeyi doğru bulduk.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Cidde Lojistik,Cidde Nakliyat,Cidde Nakliye,Cidde Taşımacılık,Türkiye Cidde Nakliye,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız