Cidde Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Cidde Nakliye

Cidde Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Cidde Nakliyat

Bir liman kenti olan Cidde, Suudi Arabistan'da konumlanan, başkent Riyad'dan sonra ikinci büyük şehirdir. Konumu sebebiyle uzun yıllardan beri Kızıldeniz ticaretinin önemli bir noktası ve Mekke'ye ulaşmak isteyen Hacıların durağı olmuştur. 3.000 km²’lik yüz ölçümü ile toplam nüfusu 4.234.000 kişidir.

Cidde Lojistik

Cidde lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Cidde taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Cidde taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Cidde Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Cidde bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Cidde Lojistik,Cidde Nakliyat,Cidde Nakliye,Cidde Taşımacılık,Türkiye Cidde Nakliye,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız