Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık

Karayolu Taşımacılığı

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI: Threeline Lojistik olarak, gemi ve havayolu taşımacılığında olduğu gibi karayolu taşımacılığında da, müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak, hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firma olarak, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çözüm yelpazemizi genişleterek, gerek Türkiye gerekse de Avrupa  (Avusturya, Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, İngiltere, Fransa, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan, Macaristan, sveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, İsviçre,Litvanya, Letonya, Estonya, vb.) ve Türki Cumhuriyetler'deki partnerlerimize hızlı ve güvenilir şekilde çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Tüm belirtilen ülke ve bölgeler için gidiş-dönüş hizmeti olarak servis verilmekteyiz.

Ayrıca Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu taşımacılığında da parsiyel ve komple servislerimizle çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Dış Ticaret, Fuar Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, Gümrüklü-Gümrüksüz Depolama” konularında uzman ve nitelikli kadromuzla, siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Karayolu Taşımacılığı,Almanya lojistik,Almanya Nakliye,Almanya Nakliyat,Almanya Taşımacılık,Amerika nakliye,Suudi Arabistan nakliye,Suudi Arabistan nakliyat,Belçika nakliye,Belçika nakliyat,Çin nakliye,Çin lojistik,Çin taşımacılık,Dubai nakliye,Fransa nakliye,Hindistan taşımacılık,Hollanda nakliye,Hollanda nakliyat ,Hollanda taşımacılık,İngiltere nakliye,İngiltere lojistik,İsrail nakliye,İsviçre nakliye,İtalya nakliye ,İtalya lojistik,Kuveyt nakliye,Mısır nakliye,Libya nakliye,Polonya nakliye,Uluslararası lojistik ,Uluslararası nakliyat,Uluslararası taşımacılık,Uluslararası nakliyat,Yurtdışı nakliye,İran nakliye,Yurtdışı taşımacılık,Yurtdışı taşıma
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız