Uluslararası Taşımacılık

Arabistan Nakliye

Arabistan Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Arabistan Nakliyat

Suudi Arabistan, Arap Yarımadası'nda bulunan en büyük ülkedir. Buraya iki kutsal caminin arazisi de denmektedir çünkü İslam'a göre iki kutsal şehir olan Mekke ve Medine bu ülkede bulunmaktadır. Suudi Arabistan, Orta Doğu'daki bütün körfez ülkelerinde olduğu gibi hızla gelişmekte olan bir ülkedir. Petrol yatakları, petrol-kimya sanayisi ve yapay gübre üretimi gibi sanayi kollarının yanı sıra demir-çelik sanayisi, çimento sanayisi, besin sanayisi, vb. dallar hızla gelişmektedir.

Arabistan Lojistik

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Suudi Arabistan’a gönderilmekte olan yüklerin nakliye ve gümrükleme işlemlerini yapabilen firmamız gerek tır nakliyesi gerekse denizyolu konteyner nakliyesi alanlarında oldukça başarılı bir grafiğe sahip bulunuyor. Türkiye-Suudi Arabistan lojistik ve nakliye hattında aktif çalışan tır filomuz Suudi Arabistan deniz nakliyesi seçenekleri arasında açık konteyner taşımacılığı, ağır yük nakliyesine kadar her ölçek, boyut ve ağırlıktaki taşıma ihtiyacını karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir.

Arabistan Taşımacılık

Ortaya koyduğumuz vizyonumuz ve hedeflediğimiz misyonumuzun zirvesinde bulunuyor olmamızın verdiği öz güven ile geçmişten günümüze kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz den hareketle yolumuza teknoloji ile aynı paralellikte devam etmekteyiz. Arabistan Taşımacılık ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Arabistan'da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Arabistan nakliye,Arabistan lojistik,Arabistan nakliyat,Arabistan ihracat,Arabistan taşımacılık,Arabistan taşıma,Türkiye Arabistan nakliye,Türkiye Arabistan taşıma,Türkiye Arabistan nakliyat,Türkiye Arabistan lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız