Uluslararası Taşımacılık

Arabistan Nakliye

Arabistan Nakliye

Arabistan Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Arabistan'da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz. Tel: +90 212 676 1281

Türkiye Arabistan Nakliye

Arabistan Nakliye: Suudi Arabistan Krallığı Arabistan Yarımadasında Kuzeyden Kuveyt, Irak ve Ürdün, güneyden Yemen, Güney Yemen ve Türkiye Umman Nakliye, doğudan Birleşik Arab Emirliği ve Basra Körfezi ve batıdan Kızıldeniz ile çevrilidir.

Ülkenin demiryolu ve karayolu ulaştırma şebekesi çok gelişmiştir. Son yıllarda havayolu ulaştırması da çok düzenli hale getirilmiştir.

Suudi Arabistan’ın başlıca limanları Yenbu, Cidde, Ras Tanura ve Dahran limanlarıdır. başkent Riyad. Başlıca şehirleri Mekke,Medine,Tebuk Suudi Arabistan ekonomisi, 1932 yılında petrolün bulunmasıyla hızla gelişerek, dünya ekonomisine tesir edecek seviyeye gelmiştir. Petrol gelirleri ülke ekonomisinin can damarını teşkil etmektedir.

Arabistan Nakliye

Ülkenin en önemli endüstrisi petrol ve ürünleridir. Ortadoğu’nun en büyük petrol üreticisidir. Bu bakımdan dünyanın üçüncü ülkesidir. Petrole paralel olarak, petro kimya endüstrisi kurulmuştur. Petrolden başka tabii gaz, altın, gümüş ve demir de çıkarılmaktadır.

Uluslararası Taşımacılık - Threeline Lojistik

Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz Tel: +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Arabistan nakliye,Arabistan lojistik,Arabistan nakliyat,Arabistan ihracat,Arabistan taşımacılık,Arabistan taşıma,Türkiye Arabistan nakliye,Türkiye Arabistan taşıma,Türkiye Arabistan nakliyat,Türkiye Arabistan lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız