Ekvator Ginesi Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Ekvator Ginesi Nakliye

Ekvator Ginesi Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Ekvator Ginesi Nakliye

Ekvator Ginesi Afrika Kıtası’nda yer alan bir ülkedir. Yüz ölçüm olarak kıtanın en küçük ülkeleri arasında yer alır. Ekvator Ginesi nakliye hizmeti en çok verilen ülkeler arasında yer almaktadır. Threeline Lojistik olarak Ekvator Ginesi Nakliyat hizmetinde uzman ve köklü bir firmayız. Uluslararası taşımacılık alanında dünyanın her ülkesine güvenle nakliye hizmeti veren firmamız sizlere de başarılı nakliye ağıyla hizmet vermektedir. Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu, Asya ve Afrika’da dahil olmak üzere dünyanın %99’una farklı taşımacılık seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Uluslararası nakliye alanında uzman olan firmamız Ekvator Ginesi nakliye hizmetinde de sizlere yepyeni sınırların kapılarını aralamaktadır.

Ekvator Ginesi nerededir?

Ekvator Ginesi nakliye hizmeti almak için ülkenin coğrafi konumu ile ilgili bilmeniz gerekenler bulunmaktadır. Bu bağlamda öncelikle ülkenin Sahraaltı Afrika’sında yer aldığını belirtmek isteriz. Ülkenin resmi dili Portekizce’dir. Ülkemizde de Ekvator Ginesi büyük elçiliği bulunmaktadır.  Ülkenin anakarasına Mbini ismi verilmektedir. Bu anakara üzerinde yer alan bir çok komşu ülke bulunmaktadır. Ülkenin kuzeyinde Kamerun, Güneyinde ve Doğusunda Gabon ile komşu olduğu ve batıda ise önemli bir uluslararası nakliye ağı olan Atlas Okyanusu bulunmaktadır.

Ekvator Ginesi’nin başkenti Malabo’dur. Malabu anakarasu üzerinde yer alan bir çok kıyıya yakın stratejik öneme sahip ada bulunmaktadır. Bu aralar sırası ile Elobey Grande, Corisco ve Elobey Chico adalarıdır. Bu adalar Kamerun açıklarında sıralanmıştır. Ekvator Ginesi’ne ulaşmak için kullanabileceğiniz diğer iki ada ise gene Atlas Okyanusu üzerinde bulunan Sao Tome ve Principe adalarıdır. Bu adalar ile ülkenin deniz sınırı bulunmaktadır. Gördüğünüz gibi Ekvator Ginesi nakliye hizmeti özellikle denizyolu ile kolaylıkla ve güvenle alabileceğiniz bir hizmettir.

Peki Ekvator Ginesi’ne hangi nakliye hizmetleri verilmektedir? İnceleyelim.

Türkiye – Ekvator Ginesi Arası Uluslararası Taşımacılık

Türkiye – Ekvator Ginesi Arası Uluslararası Taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki taşımacılık yöntemlerini kullanabilirsiniz;

  • Karayolu nakliye
  • Denizyolu nakliye
  • Havayolu nakliye

Yukarıda belirttiğimiz yöntemler doğrultusunda 3 farklı yöntem ile Ekvator Ginesi’ne uluslararası nakliye hizmeti veriyoruz. Bunlardan en önemlisi Ekvator Ginesi gemi nakliye hizmetidir. Ülkenin yukarıda belirttiğimiz gibi Atlas Okyanusu’na sınır bir çok adası bulunmaktadır. Bu adalara nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra havayolu nakliye hizmeti fiyat olarak diğer nakliye hizmetlerinden yüksek olduğu için sıklıkla tercih edilmemektedir. Lakin çok güvenli bir nakliye çeşididir. Çünkü Türkiye Ekvator Ginesi arası denizyolu nakliye hizmeti hem daha sürdürülebilir hem de daha ekonomik bir yöntemdir. Denizaşırı nakliye hizmeti Ekvator Ginesi gibi önemli liman ülkelerine kolaylıkla yapılmaktadır.

  • Otomotiv parçaları
  • Yedek parça
  • Kuru gıda
  • Elektronik eşyalar
  • Demir çelik sanayi ürünleri

Yukarıda belirttiğimiz sektörlerin yanı sıra ihtiyacınız olan her alanda uluslararası taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eğer frigo nakliye hizmetine ihtiyacınız var ise Threeline Lojistik olarak soğuk zincir taşımacılığı da yapıyoruz. Ürünleriniz gıda değerinden bir şey kaybetmeden dondurulmuş bir şekilde doğru sıcaklık değerinde dünyanın farklı ülkelerine ulaştırılmaktadır. Sizler de uluslararası taşımacılık hizmetinde komple taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Parsiyel Nakliye

Ekvator Ginesi Parsiyel Nakliye hizmeti en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biridir. Bunun en önemli sebebi parsiyel taşımacılığın daha ekonomik bir taşıma yöntemi olmasıdır. Ekvator Ginesi parsiyel taşımacılık hizmeti ile sizlere hızlı, güvenilir ve ekonomik bir taşımacılık yöntemi sunuyoruz. Parsiyel nakliye hizmetinde sizin gibi değerli birkaç müşterimizin mal ve ürünlerini tek bir tır ya da gemide taşıyoruz. Parsiyel nakliye hizmeti genellikle yükün az olduğu zamanlarda kullanılan bir hizmettir.

Eğer sizde Ekvator Ginesi Parsiyel taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Ekvator Ginesi Nakliye Firmaları

Mallarınız CMR sigortası kapsamında güvendededir. Web sitemizde bulunan referans taşımacılık hizmetlerimizi inceleyerek mallarınızın güvenle ve özenle taşındığını görebilirsiniz. Eğer sizde Ekvator Ginesi nakliye firmaları arıyorsanız hızlı ve ekonomik uluslararası taşımacılığın adresi Threeline ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Hemen bizimle iletişime geçin ve komple, parsiyel taşımacılığı işlerinizi güvenle yapalım.

Ekvator Ginesi Nakliye Fiyatları

Ekvator Ginesi Nakliye fiyatları taşıtacağınız malın cinsine, ağırlığına ve seçeceğiniz lojistik yöntemine bağlı olarak değişmektedir. Bu bağlamda en uygun fiyatlı Ekvator Ginesi nakliye fiyatları ile size hizmet vermekteyiz.

Ekvator Ginesi Nakliyat hizmetini en şeffaf şekilde sizlere veriyoruz. Aklınıza takılan sorular ve Ekvator Ginesi Nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız