Hollanda Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Hollanda sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Türkiye Hollanda Nakliye: Hollanda (Felemenkçe:  Nederland ), Hollanda Krallığı’nı meydana getiren dört ülkeden biri. Topraklarının çok büyük bir kısmı Batı Avrupa’dadır, ayrıca Karayipler’de üç adası bulunmaktadır. Hollanda çok güçlü bir ekonomiye sahiptir ve yüzyıllardır Avrupa ekonomisinde özel bir rol oynamıştır. 16. yüzyıldan beridir gemicilik, balıkçılık, ticaret ve bankacılık Hollanda ekonomisinin en önemli sektörleri olmuştur. Hollanda, dünyanın en fazla ihracat yapan ilk on ülkesinden biridir.

Hollanda dünyadaki 16. en büyük ekonomiye sahiptir ve kişi başına düşen nominal gayri safi yurtiçi hasıla sıralamasında 7. sıradadır. 1997-2000 yılları arasında yıllık büyüme Avrupa ortalamasının oldukça üstünde olan %4 civarında seyretti. 2001-2005 yılları arasında büyüme tüm dünyayla birlikte yavaşlasa da, 2007’nin üçüncü çeyreğinde yeniden %4.1’e çıktı.

Ekonomi Bakanlığı’nın resmi internet sitesinde yer alan verilere göre Türkiye Hollanda’ya yaklaşık 3.6 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirirken, yapılan ithalat ise 3 milyar dolar düzeyinde bulunuyor. Hollanda’nın ihracatında birinciliği petrol ham maddesi alırken, ithalatta da petrol yağları birinci sırada yer aldı.

Türkiye’nin Hollanda’ya ihraç ettiği başlıca ürünler: Giyim eşyası ve aksesuarları, kara ulaşım araçları, tekstil elyafı ve mamulleri.
Türkiye’nin Hollanda’dan ithal ettiği başlıca ürünler: Metal cevherleri, kara ulaşım araçları, plastik ve kimyasallar.

İki ülke arasında son yıllarda artan ticaret hacmine en büyük örnek ise 2002 ile 2011 yılları arasındaki değişim gösterilebilir. 2002 yılında iki ülke arasındaki ticaret hacmi yaklaşık 2,4 milyon dolar iken 2011 yılında 3 katına çıkarak rekor kırdı ve 7,2 milyar dolara kadar yükseldi.

Hollanda ile uluslararası nakliye  hizmeti verdiğimiz bir çok ülkeden bir çok firma bulunmaktadır.Sizde tecrübelerimizi paylaşmak ve en uygun fiyatlar uluslararası nakliyehizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Hollanda nakliye,Hollanda nakliyat,Hollanda taşıma,Hollanda taşımacılık,Hollanda lojistik,Hollanda ihracat,Türkiye Hollanda nakliye,Türkiye Hollanda nakliyat,Türkiye Hollanda taşımacılık,Türkiye Hollanda taşıma,Türkiye Hollanda lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız