Uluslararası Taşımacılık

Makedonya Nakliye

Makedonya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Makedonya Nakliyat

Makedonya, Balkanlar’da bir devlet olan üç idari bölüme ayrılmış araziyi kapsayan kültürel, coğrafi bölgedir. Bölgenin toplam yüzölçümü 67.000 km²’dir ve toplam nüfusu 4.900.000 kişidir. 2016 yılında 4,8 milyar dolar ihracat ve 6,8 milyar dolar ithalat gerçekleştiren ülkenin en büyük ticari ortakları arasında başta Türkiye olmak üzere Almanya, Sırbistan, Kosova, Bulgaristan ve Yunanistan bulunmaktadır. Ülke, ihracatının büyük bir kısmını Avrupa ülkeleri ile gerçekleştirmektedir ve Avrupa ile kurduğu güçlü bankacılık bağlarından dolayı Avrupa’daki ekonomik gelişmeler Makedonya’yı direkt olarak etkilemektedir.

Makedonya Lojistik

Makedonya lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Makedonya taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Makedonya taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Makedonya Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Makedonya bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Makedonya nakliye,Makedonya nakliyat,Makedonya taşıma,Makedonya taşımacılık,Makedonya lojistik,Makedonya ihracat,Türkiye Makedonya nakliye,Türkiye Makedonya nakliyat,Türkiye Makedonya taşımacılık,Türkiye Makedonya taşıma,Türkiye Makedonya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız