Uluslararası Taşımacılık

Tanzanya Nakliye

Tanzanya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Tanzanya Nakliye

Tanzanya nakliye denildiği zaman akla ilk gelen uluslararası taşımacılık firması olan Threeline Lojistik olarak sizlere Afrika taşımacılık konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Son teknoloji araçlarımız ile birlikte hatasız, tam zamanında ve ekonomik uluslararası lojistik hizmeti ile çok uzun yıllardır ülkeler arası taşımacılığa yön veriyoruz. Türkiye’den Tanzanya’ya taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki taşımacılık yöntemlerini kullanarak mallarınızı ve projelerinizi taşıtabilirsiniz. Bunlar;

 • Konteyner taşımacılığı
 • Tanzanya havayolu taşımacılığı

Yukarıda belirtilen hizmetler doğrultusunda Tanzanya’ya mallarınızı güvenle ve herhangi bir zarar görmeden gönderebilirsiniz. Tanzanya Türkiye arası gemi nakliyesi en sık kullanılan uluslararası taşımacılık yöntemidir. Çünkü Tanzanya Afrika’nın liman ülkelerinden biridir. Afrika’da en çok limanı bulunan ülke Tanzanya’dır. Bu yüzden aşağıdaki liman güzergahlarını kullanarak Türkiye’den Tanzanya’ya uluslararası lojistik hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye Tanzanya Varış Limanları

 • Bukoba,
 • es Salaam,
 • Kigoma,
 • Kilwa Masoko,
 • Lindi,
 • Mtwara,
 • Mwanza,
 • Pangani,
 • Tanga,
 • Wete,
 • Zanzibar

Yukarıdaki bütün limanlar Tanzanya’nın stratejik öneme sahip ve uluslararası ticaret için kullanılan limanlarıdır. Sizler de bu limanlardan istediğinizi seçerek uluslararası taşımacılık yaptırabilirsiniz.

Tanzanya Afrika’nın neresindedir?

Tanzanya Afrika’nın orta doğu bölgesinde yer almaktadır. Cumhuriyet ile yönetilen ülkenin eski ismi Tanganika Cumhuriyeti’dir. Ülkenin oldukça önemli stratejik konuma sahip komşuları bulunmaktadır. Bunlar arasında Kenya, Ruanda, Burundi, Kongo, Zambiya, Malavi ve Mozambik bulunmaktadır. Tanzanya’nın yönetim şekli üniter cumhuriyettir. Ülke 26 adet mikoa adı verilen bölgelere ayrılmıştır. Tanzanya’nın başkenti Dodoma’dır. Tanzanya’nın doğusunda yer alan Hint Okyanusu kıyıları sayesinde uluslararası lojistik hizmeti çok kolay bir şekilde verilmektedir.

Türkiye Tanzanya arası uluslararası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Threeline ile iletişime geçmektir.

Tanzanya Türkiye Arası Uluslararası Taşımacılık Hizmeti

Türkiye Tanzanya arası uluslararası taşımacılık hizmeti ya da Tanzanya Türkiye arası uluslararası taşımacılık hizmeti önemli bir ticaret kapısıdır. Her sene tonlarca eşya, gıda malzemesi ve proje taşımacılığı hizmeti ile iki ülke arasında güçlü köprüler kurulmaktadır. Bu yüzden Tanzanya nakliye hizmeti her alanda verilmektedir. Özellikle proje taşımacılığı hizmeti ile profesyonel mühendislerimizin yardımı ile projeleriniz veya yapılarınız hatta kazı araçları veya teknik ekipmanlar Türkiye’den Tanzanya’ya gönderilmektedir.

Tanzanya Parsiyel Taşımacılık

Tanzanya parsiyel taşımacılık hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta mallarınızın sizin gibi değerli müşterilemiz ile birlikte aynı gemide ya da araçta taşınacağıdır.

Türkiye’den Tanzanya’ya Gemi Nakliyesi

Türkiye’den Tanzanya’ya gemi nakliyesi en sık kullanılan Afrika taşımacılık yöntemidir. Bir liman ülkesi olan Tanzanya ile gemi nakliyesi seçeneği oldukça ekonomik ve çevreci bir seçenektir.

Tanzanya Navlun Talebi

Tanzanya navlun talebi ile taşıtacağınız yükün maliyetini öğrenebilirsiniz. Navlun ücreti mallarınızın miktarına, ağırlığına ve güzergaha bağlı olarak değişmektedir. Bu bağlamda Tanzanya karayolu taşımacılığı hizmetini de kullanmak isterseniz ağır yük taşımacılığı hizmeti ile de lüks araçlarımız ile mallarınızı taşıyabiliriz. Son teknoloji tırlarımız ve yol uzmanı olan şoförlerimiz ile Tanzanya taşımacılık artık çok kolay. Türkiye Tanzanya arası navlun ücreti için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tanzanya Nakliye Fiyatları

Tanzanya nakliye fiyatları bir çok etmene bağlı olarak değişmektedir. Bunda en önemli etmenler şu şekilde sıralanabilir;

 • Malın cinsi
 • Malın ağırlığı
 • Güzergah
 • Tercih edeceğiniz teslimat yöntemi

Yukarıdaki değişkenlere bağlı olarak Tanzanya taşımacılık fiyatları ile ilgili hesaplama yapılmaktadır. Hangi taşımacılık yöntemini seçerseniz seçin Threeline Lojistik ile en ucuz Afrika taşımacılık hizmeti alacağınızı unutmayın. Tanzanya taşımacılık hizmetinin yanı sıra firmamızın hem Kuzey Afrika taşımacılık hem de Güney Afrika taşımacılık hizmeti verdiğini unutmayın. Hemen bizimle iletişime geçin ve Tanzanya nakliyat fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alın. Threeline Lojistik ile ekonomik nakliye hizmeti almanın keyfini çıkarın. Tanzanya ile aranızdaki köprüleri kurmamız için bizimle çalışmaya hazır mısınız?

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız