Uluslararası Taşımacılık

İtalya Nakliye

İtalya Nakliye

İtalya Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde İtalya sınırların da bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz. Tel: +90 212 676 1281

Türkiye İtalya Nakliye

Türkiye İtalya Nakliyeİtalya ya da resmi adı ile İtalyan Cumhuriyeti , Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransaİsviçre, Avusturya ve Slovenya’yla kara sınırı vardır.

İtalya'da gemi inşası ve büyük limanlar sayesinde başlıca tekstil olmak üzere çok hareketli ticaret yapılmaktadır. İtalya’nın dışarıya sattığı ürünler içinde en önde gelenler motorlu araçlar ; kimyasal ve petrokimyasal ürünler ; enerji ve elektrik mühendisliği sistemleri; elektrikli ev gereçleri ; uzay ve savunma teknolojileri ; ateşli silahlar ; moda ve tekstil ürünleri ; gıda ürünleri ve lüks arabalar  ile yatlardır.

Ekibimizde uzun zamandır İtalya ile ticaret aracılığı yapan personelimiz sayesinde sizde en uygun fiyattan en hızlı şekilde uluslararası nakliye işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

İtalya Nakliye

Uluslararası Taşımacılık - Threeline Lojistik

Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz Tel: +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

İtalya nakliye,İtalya nakliyat,İtalya taşıma,İtalya taşımacılık,İtalya lojistik,İtalya ihracat,Türkiye İtalya nakliye,Türkiye İtalya nakliyat,Türkiye İtalya taşımacılık,Türkiye İtalya taşıma,Türkiye İtalya lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız