Uluslararası Taşımacılık

Djibouti Nakliye

Djibouti Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Djibouti Nakliyat

Djibouti, kuzeyde Eritre, batıda ve güneyde Etiyopya, güneydoğusunda ise Somali ile komşu, Doğu Afrika'da yer alan bir ülkedir. Başkenti Cibuti olan ülkenin %95'i Müslüman'dır. Djibouti, Fransa'nın dünyadaki en büyük askeri üssünü ve aynı zamanda 2002'den beri de çok önemli bir Amerikan askeri üssünü bünyesinde barındırmaktadır ve devlet bu üslerden  yıllık 30 milyon avro ve 30 milyon dolar gelir elde etmektedir. Devlet toplam gelirin neredeyse büyük bir çoğunluğunu ülkenin en önemli gelir kaynağı olan limanın geliştirilmesine yönelik yürütülen projeler için kullanmaktadır.

Djibouti Lojistik

Djibouti lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Djibouti taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Djibouti taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Djibouti Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Djibouti bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Djibouti nakliye,Djibouti nakliyat,Djibouti taşıma,Djibouti taşımacılık,Djibouti lojistik,Djibouti ihracat,Türkiye Djibouti nakliye,Türkiye Djibouti nakliyat,Türkiye Djibouti taşımacılık,Türkiye Djibouti taşıma,Türkiye Djibouti lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız