Misurata Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Misurata Nakliye

Misurata Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Sizde Misurata sınırlarında bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Bizimle tanışmak isterseniz bir çayımızı içmeye bekleriz.

Libya'nın kuzeybatısında liman kenti ve aynı adlı Misurata belediyesinin merkezidir. Nüfusu 2005 yılı nüfus tahminlerine göre 355,000 kadardır. Libya'nın Trablus ve Bingazi'den sonra üçüncü büyük şehridir. Başkent Trablus'un 210 km kadar doğusunda, Akdeniz kıyısında yer almaktadır.
Türkiye –Misurata –Tripoli – Al -Khoms  limanlarına her türlü konteyner ve Parsiyel yük taşımacılığını Threeline Lojistik en hızlı ve en ekonomik fiyatlarını sizlere  sunmaktadır.

Transit Süre
Türkiye / Misurata            :4-7 Gün
Türkiye / Tripoli            :10-12 Gün
Türkiye / Al -Khoms         :4-7 Gün

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Misurata nakliye,Misurata nakliyat,Misurata taşıma,Misurata taşımacılık,Misurata lojistik,Misurata ihracat,Türkiye Misurata nakliye,Türkiye Misurata nakliyat,Türkiye Misurata taşımacılık,Türkiye Misurata taşıma,Türkiye Misurata lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız