Mısrata Nakliye

Uluslararası Taşımacılık

Mısrata Nakliye

Mısrata Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Mısrata Nakliyat

Mısrata, Libya'nın kuzeybatısında yer alan bir liman kentidir. Kentin toplam nüfusu 2010 yılı sayımına göre nüfusu, 400.000 kişidir. Trablus ve Bingazi'den sonra, Libya'nın üçüncü büyük şehridir. Şehir, Libya Türklerinin ana merkezi kabul edilmekte olup şehrin 2/3'ü Türklerden oluşmaktadır. Mısrata limanı, Kuzey Afrika’nın en önemli gemi taşımacılık merkezlerinden biridir ve aynı zamanda en büyük deniz girişidir. Tüm ithalat ve ihracat işlemleri bu limandan yapılmaktadır. Mısrata, sahip olduğu bu işlevsel liman sayesinde Libya’nın ticaret merkezi olarak değerlendirilmektedir.

Mısrata Lojistik

Mısrata lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Mısrata taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Mısrata taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Mısrata Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Mısrata bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

Threeline Lojistik
ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

Hizmet verdiğimiz diğer Ülke ve Hatlardan bazıları...

Misurata nakliye,Misurata nakliyat,Misurata taşıma,Misurata taşımacılık,Misurata lojistik,Misurata ihracat,Türkiye Misurata nakliye,Türkiye Misurata nakliyat,Türkiye Misurata taşımacılık,Türkiye Misurata taşıma,Türkiye Misurata lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız