Uluslararası Taşımacılık

Norveç Nakliye

Norveç Nakliye ihtiyacınızda , uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile yeteri kadar tecrübe kazanmış bulunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Norveç Nakliyat

Norveç, Kuzey Avrupa'da bulunan İskandinav Yarımadası'nın batısında Finlandiya, İsveç ve Rusya ile komşu olan bir ülkedir. Norveç Denizi'ne kıyısı vardır. Başkenti Oslo'dur. Norveç, Avrupa ortalamasının üstünde bir yaşam standardına ve ekonomik gelişmişliğe sahiptir ve bu nedenle Avrupa Birliği'ne girmek istememektedir. Öte yandan Avrupa'nın en pahalı ülkesidir. Norveç ayrıca bir NATO ülkesidir. Ülke kıyılarındaki petrol rezervlerinin zenginliği ve dünya balıkçılık sektörünü elinde bulundurması ile bilinmektedir.  Norveç'in en önemli sorunu azalan ve yaşlanan nüfus sorunudur. Ülkede yaşayan insanların sayısı beş milyon civarındadır ve işgücü eksikliği çekmektedir. Norveç ekonomisi tarihi boyunca doğal kaynaklara bağlı olmuştur; Balıkçılık, orman ürünleri, madencilik, ve bunları Avrupa pazarlarına ulaştıran gemicilik gibi. Dünyada kişi başına düşen millî gelir sıralamasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Norveç Lojistik

Ekonomik büyüklüğü ve dünya ticareti içerisindeki yeri göz önünde bulundurulduğunda, Norveç lojistik ağları bölgenin hem ticari hem de ekonomik varlıklarını uluslararası düzeyde değerlendirebilmesine çok büyük olanak sağlamaktadır. Durum böyle olunca da Norveç taşımacılık hizmetleri gibi lojistik çözümler, bölgeye mal gönderimi yapmak ya da kargo almak isteyen organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Norveç taşımacılık ve lojistik alanında, sizlere araç filomuz ve sektörde deneyimli personelimiz ile düşük maliyet, zaman tasarrufu ve maksimum fayda sağlayacak çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Norveç Taşımacılık

Türkiye’nin fazlaca ihracat yaptığı ülkeler arasında yer alan Norveç bölgesinde de sizlere güvenle destek sunmaktayız. Anlaştığımız müşterilerimizle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen bir firmayız. Firmamızın istekleri daima müşterilerimizin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Ayrıca daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin yükünü zamanında ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Komple TIR Yüklemesi

Parsiyel TIR Yüklemeler

Proje Taşıması

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Nakliye ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Uluslararası Taşımacılık
Norveç nakliye,Norveç nakliyat,Norveç taşıma,Norveç taşımacılık,Norveç lojistik,Norveç ihracat,Türkiye Norveç nakliye,Türkiye Norveç nakliyat,Türkiye Norveç taşımacılık,Türkiye Norveç taşıma,Türkiye Norveç lojistik,uluslararası taşımacılık,uluslararası nakliye,uluslararası nakliyat,uluslararası lojistik,
TOP
WhatsApp WhatsApp Bize Ulaşınız